Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Régen a...

Mi lehetett ez? Régen a falban volt mókus. Most a szobában mozog a fiók kihúzó de nincs ott semmi. Bovebben lent.

Figyelt kérdés

régen (1 éve kb) egy mókus bekoltozott a házunk falába (néhány ember szerint), teto részbe, és hallottuk ahogy futkos éjjelente. és raktunk oda mérget és utána nem hallottuk tobbet. pár hónapja megint halljuk a hangokat.és persze úgy gondoljuk hogy ez is valami mókus. de tegnap este amikor hallotam ezeket a futkosó hangokat, ideges lettem mert nem tudtam aludni és odaszoltam suttogva hogy: fogd már be! (tudom hogy nem segít semmit.) és ma reggel amikor kinyitottam a szemem láttam hogy valami mozgatja a fiók kihúzót. de nem láttam ott semmit mintha magától mozogna és utána osszeszórítottam a szemeim és a fogaim és abbahagyta. mi volt ez? szellem?

megharagudott mert este beszóltam neki?



2012. ápr. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyest nem lehet? A fiok talan csak kepzelodes, hiszen nem aludtal jol, es a gondolataid ez korul forognak pl. Viszont ha egy nagyobb hangzavart keltenek ejjel az allatok, akkor inkabb nyest lesz, ezeket zenevel leeht eluzni. TEhat a tetoterben radiot bekapcsolod, es egesz nap teljes hangerobol menjen, igy megzavarod a napi alvasukat, es ezert elfognak koltozni! Ezeket mereggel kiirtani nem leeht pl.
2012. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a választ. :)
2012. ápr. 29. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
a fiókom nekem is szokott ilyet csinálni ez normális. szerintem csak egy mókus van ott megint
2012. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérmókus. A megölt mókus lelke visszatért, és bosszút akar állni az elvett életéért. Ha szerencsétek van, akkor csak szellem, de ha beköltözött egy élő mókus testébe, akkor tényleg komolyan gondolja, és nektek annyi.
2013. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!