Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezekről az "atmoszférikus...

Ezekről az "atmoszférikus szörnyekről" mi a véleményetek? Létezhetnek?

Figyelt kérdés

Volt egy cikk erről a Hihetetlen májusi számában is.

[link]



2012. máj. 22. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
talán akkor megszakadtak kicsit a pecsétek vagy lusták voltak az őrzök és valahogy átjöttek.de azóta ezek biztos vissza is lettek űzve.
2012. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már mindenféle dolog esett az égből, van amire tudtak magyarázatot adni, van amire nem. Nem tudom, hogy higgyek-e a létezésükben, de szerintem már rég észrevettük volna, ha ilyesmi lények élnének a fejünk felett.
2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A légkörünket még a Földünknél is jobban ismerjük, ott nincsenek fehér foltok. Másrészt a magasabb szférák egyáltalán nem alkalmasak az ilyenfajta, fejlett életforma megjelenéséhez, a túl meleg vagy éppen a túl hideg hőmérséklet miatt.
2012. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy normális hozzászólásokat láthatok itt. Azt hittem, hogy reptoidos őrültek jelennek meg itt ahogy épp szünetet tartanak a WOWban.
2012. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D

De azért csak sikerült ide is erőltetni a reptoidokat.


Amúgy nekem is az a véleményem, hogy ezt már rég észrevettük volna, ha ilyen óriás ragadozó trutyik randalíroznának felettünk.

A Jupiteren képzeltek el hasonlót, lehet onnan jött ehhez is az ötlet. xD

http://www.youtube.com/watch?v=uakLB7Eni2E

2012. máj. 22. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Kacsa az egész . A képeket nézve és a beszámolókat elolvasva nem épp a legtökéletesebb testek a légköri élethez . És ekkora dögök nem maradnának meg a levegőben .
2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tavaly a kertünkben egyszer-kétszer találtam ilyen zselészerű izét, ami a nyári forróságban nem akart elolvadni, vagy eltűnni, és még a kutya se ment a közelébe, aztán azok is eltűntek úgy ahogy voltak, mindenesetre érdekes, remélem többé nem látom azokat :)
2012. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a műholdakról csak látnánk őket . Szal szerintem nincsenek
2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dxeno ***** válasza:
annyi fajta,és féle élőlény van,amit még nem fedeztek fel,hogy bármi megtörténhet... De az igazság az,hogy nem valószínnű. Esélyesebb,hogy inkább valamikor bebizonyítják hogy a jeti vmi speckó gorilla.
2012. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De akkor mitől, honnan vannak azok a zselés trutyik, amik az égből potyognak? Repülőkből esik ki, vagy mi?
2012. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!