Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtátok hogy a Manticore...

Tudtátok hogy a Manticore társadalom szövetkezik a reptoidokkal?

Figyelt kérdés

Az ellenállás hírszerzése tette nyilvánvalóvá a tényt, miszerint több milliónyi Manticore állt az amúgy is népes Reptoid sereg mellé a Föld elleni invázióban. A hírszerzés azt is megerősitette hogy december 21-én szándékozzák az inváziót megkezdeni. Addig a világűrben gyülekeznek, a Jupiter tömegvonzásának árnyékában a több tízezernyi Reptoid űrhajó fedélzetén.

Kérdem én, még most se aggódjunk???



2012. máj. 27. 18:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
ne
2012. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
Az ápolód elfelejtette beadni a gyógyszereidet, mi? Ez a magyar egészségügy...
2012. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Én speciel hiszek ebben az általatok "butaságnak" titulált véleményem szerint létező dologban... Kérlek titeket hogy komoly válaszokat és véleményeket írjatok, mert már sokan megbántottak a hitemmel kapcsolatban. Ezt korántsem poénnak szántam.
2012. máj. 27. 18:39
 4/46 anonim ***** válasza:
csak a plejádiak tudnak megmenteni vagy a galaktikus tanács.
2012. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Pietrosol ***** válasza:
Én tudtam,reggel fájt is a derekam!
2012. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Ember, tudod te mi az a Manticore? Nem kellene minden szarról fantáziálni, amit a müzlisdoboz oldalán olvasol.
2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Személyesen keresett meg az ellenállás, vagy a RÉPA, hogy ezt mind az orrodra kösse? :D


Hány éves vagy?


Amúgy meg verebekkel szövetkeztek. Egy kis búzáért cserébe kémkednek, folyton adják rólunk az infókat a gyíkoknak.

2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

[link]


Egyesek szerint együtt fejlődtek az emberrel, sőt néha kereszteződtek is, viszont vannak olyan források is amelyek szerint az égből érkeztek. Valószínűsithető tehát hogy egy idegen életforma, ami már korábban próbálkozott meghonosodni a bolygónkon. Állatias ábrázolásmódjuk ellenére igen emberies kinézettel rendelkeznek, egyfajta humanoid faj, a reptoidokhoz hasonlóan. Intelligenciájuk messzemenően felülmúlja az emberit, csakúgy mint a legtöbb valamilyen magasabb szintű intelligenciát magának tudható földön kívüli életforma esetében (lsd: reptoidok, plejádok).

2012. máj. 27. 20:44
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Értem, szóval skorpiófarkú oroszlánok. Így már minden világos. Megyek, eltorlaszolom a bejáratot.
2012. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!