Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mikor jönnek el a...

Szerintetek mikor jönnek el a Hold lények, és mit fogna mondani nekünk?

Figyelt kérdés
Persze, csak, ha hisztek bennük. Mert szerintem eltitkolják előlünk, hogy nincs ott élet, pedig biztos, hogy van! És gondoljatok bele, akkor miért titkolják el, nyilván mert baromi jó okuk van rá! Ők már felkészültek, de velünk mi lesz.

2012. máj. 31. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azok Reptoidok és ha eljönnek dec 21-én eztet fogják mondani : Végetek van !
2012. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha léteznek is ezek a lények, akkor nem kellene tőlük tartanunk, mivel már millió lehetőségük lett volna idejönniük, talán megtámadniuk. Az is lehet, hogy már régóta látogatnak minket és őket nevezzük a kis szürkéknek.
2012. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Holdat én kopárnak gondolom. Ha van is élet, nem ott.
2012. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hitler és a nácik élnek a holdon.
2012. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azokban a nagy,fekete üregekben laknak.4
2012. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod hogy az Európán lehet élet igazat adok neked. Legalább van folyékony víz a jég alatt.


A holdon eléggé nem kedveznek a kötülmények. (Nincs légkör stb.)


Amúgy ki az az "ŐK"?

2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez egy szkeptikus válasz, kezeld hát úgy!:)

Miért biztos, hogy létezik ott élet? Vannak akik szerint a Holdraszállás is kamu... Szerintem ezen a társadalmi szinten nincs elegendő információnk, hogy ezt eldönthessük, tehát mindenki azt hisz, amit akar, a valóság meg közben történik! Tehát én a vákuumban és az 0,6g-s gravitációban hiszek, te pedig egy létformában, vagy többen. Egyébként szerintem egy kapcsolatfelvételt nem lehet eltitkolni, de az is igaz előre kiszámítani sem. Az a gond, hogy mivel emberek vagyunk, ez meglátszik a földönkívüliekkel kapcsolataos elképzeléseinkkel is, tehát nagyon nehezen tudunk olyasvalamiket/valakiket elképzelni, akik motivációikban, reakcióikban alapvetően eltérnek. (Stanislaw Lemet ajánlom a témában - A kudarc, pl.) Tehát remek, hogy időnként embereket rabolnak el genetikai kísérletek céljából, de ez is egy emberi gondolat, hogy a génállomány a MINDEN.

Maradok tisztelettel:

18!F

2012. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akik tudják a jövőt
2012. jún. 1. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én besz@rok! :D:D:D 'Holdlények' :D:D:D
2012. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azok a lények,nem akárkik,ŐK az ANNUNAKIK !
2012. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!