Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok mondani nekem szellem...

Tudtok mondani nekem szellem sztorikat, amik veletek vagy az ismerőseitekkel történtek?

Figyelt kérdés
légyszi csak értelmes vélaszokat!
2012. jún. 10. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A kishúgom bepisilt a szellemirtók alatt.
2012. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer éreztem valami a haldokló nagymamám szobájában. Ezt nem lehet körül írni.

Egyébként kísértetes, szellemes tapasztalataim nincsenek.

2012. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan szellemes sztorit meséltem az osztálytársaimnak,hogy a tanár is nevetett!
2012. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 WorfHadnagy ***** válasza:
80%

Anyu egyszer látott leülni az ágyára egy halvány öregasszony-alakot.


A nagybátyám átjött, ott aludt nálunk, hárman voltunk benn a szobába', anyu, nagybátyám, én, lekapcsoltuk a villanyt, aludni készültünk, de visszakapcsolódott a rohadt, én meg majd' becsináltam a félelemtől.

2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Egyszer vettem egy almát a boltba!Ez tényleg megtörtént és állítólag már az ismerösöm is vett már almát a boltba!
2012. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

egyszer egy kérdező kérdezett tőlem valami ilyesmit ez volt a kérdés Tudtok mondani nekem szellem sztorikat, amik veletek vagy az ismerőseitekkel történtek?


légyszi csak értelmes vélaszokat! ez elég szellemi nem? :DDDd

2012. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem tom mért ilyen bunkók páran... Úgy látszik, szövegértési problémájuk van...

Pár éve volt, hogy új házba költöztünk (panelbe), és az én szobámban még csak egy emeletes ágygy, egy szekrény, és a szekrényen egy tévé volt. Feküdtem a földön, és néztem a tévét. A fejemnél volt egy pohár víz. Egyszer csak érzem, hogy tiszta víz a fejem. Aztán megnéztem a poharat, és nem is borult fel, de még ráadásul tele is volt! Ugyanannyi amennyi eddig volt benne! Aztán szólok anyumnak, és mondja, hogy olyan mintha egy tálnyi vizet öntöttek volna a fejemre!

Ez húsvét krül volt, és előtte nem rég halt meg papám. Egyik barátnőm apuja ilyenekkel foglalkozik és azt mondta, hogy az papám szelleme volt.

És amúgy nem rég tudtam meg, hogy a házunk valami zsidó vagy milyen temetőre épült...

És mielőtt bárki leoltana, még ha nem is hiszi el, azért elmondom, hogy ez IGAZ!

2012. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kösz, most behugyoztam..

Amúgy ja, volt pâr, de sztem csak mese :)

1. ismimnél az ajtó ki-be csapódott.

2. Keresztanyám mesélte, h ismerőse lement a pincébe, és magatól bezáródott az ajtó.

3. Keresztapám aludt, felesége kint volt vc-n és vki húzta folyamatosan le a takarót róla.

Az utóbbinál: Unokanővérem azt mondta, hogy ő ment oda csöndben, amikor még kicsi volt és huzta le a takarót :D

A többi sztem kamu :)

2012. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ismerosomnel orbok jelennek meg (az előző lakó a házban halt meg) és nem tudnak mit kezdeni plusz egy öreg fa szerkezetű ház.
2013. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Félelmetes történetek.
2020. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!