Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bigfoot? Többi lent

Bigfoot? Többi lent

Figyelt kérdés
nem vagyok biztos benne de szerintem én láttam egy nagylábút nem vagyok biztos benne mert még kicsi voltam olyan 5-6 éves és ahogy jöttünk haza erdélyből akkor egy nagy erdő között mentünk és benéztem az erdőbe és olyan volt a "lény" mint a videó a youtube-on valami P vezetéknevű ember filmezte és az volt a fur ahogy átment előttünk egy vaddisznó és olyan vol tmintha futott volna előle és 2 lábon ment sokáig és bement egy barlangba és eltűnt bár nem biztos hogy igaz mert álmos voltam és utána egy 5 perccel el is aludtam.vélemény?
2012. jún. 12. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem Bigfoot volt hanem egy nagydarab, szőrös, kucsmás román favágó.
2012. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Kicsi voltam olyan 5-6 éves és ahogy jöttünk haza erdélyből akkor egy nagy erdő között mentünk...2 lábon ment sokáig és bement egy barlangba és eltűnt"


A MEDVE nevű állatról hallottál már? Erdélyben elég gyakori.

2012. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Akkor üldözték Ceaucescut, őt láthattad. Köztudott volt, hogy mindig is nagy lábon élt.
2012. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy Ursus arctos-t láttál.
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem medve volt mert nagyon sokat ment 2 lábon és a medvének nincs olyan jó egyensúly 2 lábon és egyenesebb volt a háta mint itt kb: http://www.youtube.com/watch?v=IJjUt2sXo5o
2012. jún. 13. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
A videón egy román favágó van télikabátban.
2012. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erdélyben soha nem is feltételezte senki, hogy élne bigfoot, az amerikai mítosz (a jeti meg ugye a Himalájában él). Az erdélyi "ősrengetegekben" nem tudna sokáig rejtve maradni, ugyanis nincsenek teljesen járatlan területek, még a Mócvidéken sem (erdélyiként ezt ki merem jelenteni), egy ilyen nagy dög meg nem tudna egy fa mögé elbújni, a barlangok is rendszeresen látogatott területek, egy része a turisták, más része pedig a csobánok által.


Szóval valószínűleg vagy már aludtál s álmodtál, vagy tényleg egy csobán volt s a vaddisznó is tőle ijedt meg.

2012. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés
2012. jún. 15. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Bigfoot (Sasquatch,Nagyláb)létezik, biztos nem Magyarországon...
2012. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző Erdély mióta Magyarország része?!
2014. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!