Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tőrtént a fanyűvővel...

Mi tőrtént a fanyűvővel káposztásmegyerben?

Figyelt kérdés
A káposztásmegyeri farkaserdőben bukkant fel legutóbb hazánkban a fanyűvő ! Nem hallottam az esetet, mert részletesennem adták le a TV 2-esen. naponta órákat szánnak olyan ostoba pénzenergiára az ezo tv-ben amiről mindenki tudja hogy csak átverés, közben a lényeggel a valósággal nem foglalkoznak. [link]
2012. jún. 13. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
elnyu"tte az osszes fat, most ujabban a benzintankbol a nyuvi el a benzint -> benyuvo
2012. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Napkiraly ***** válasza:
44%
elkapták a közteresek és megbírságolták, mert közterületen végezte a dolgát, most közmunkán van a városkapunál
2012. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott volt! Ott láttam még tegnap délelőtt - aztán már délutánra eltűnt. Kérdem a brigádvezetőjét: hol van? Mondja, hogy kórházba vitte a mentő: rádőlt egy fa és elnyűtte a bal harmadik lábát. Ó jaaaj..szegény.
2012. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pletykák szerint rádőlt egy bükkfa és elpusztult de az igazság az, hogy a rőzse közé keveredett és eltüzelték.
2012. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen...igen! Csak azt is mesélik róla, hogy hamvaiból képes feltámadni, mint a főnixmadár! (Állítólag már megint munkára jelentkezett a fakitermelésen..)
2012. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelem, figyelem! Most kaptam a hírt, hogy jelentkezett ugyan, de a brigádvezetője már felvette helyette a Kalányos Janit, akinek nagyon kell a píz, mert nyolc pulyája ordít! (A kilencedik még csak jön.) Erre a Fanyűvő úgy elkeseredett, hogy ..felgyújtotta magát a helyszínen. Kínai öngyújtóval! Úgyhogy egy ideig újra csitt lesz.
2012. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom, hogy megette a helyesírási szótárad, gondolom ezért fordulhatott elő, hogy ő-vel írtad a történt szót. Remélem nem feküdte meg a gyomrát.
2012. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én itt lakom az említett erdő mellett és életemben nem hallottam még erről a "lényről". Nem tudom ki és miért terjeszti, hogy ilyen létezik, főleg, hogy itt Újpesten...
2012. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez nem a mátranováki fanyűvő?oO
2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sok káposztát evett és kidurrant mint egy nagy lufi: bumm bum puff:D
2012. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!