Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki írna nekem, az INCUBUS...

Valaki írna nekem, az INCUBUS nevű lényről? (lent)

Figyelt kérdés

A google-n kerstem már, és nem találtam normális leírást, vagy csak angolt. Kérlek segítesetek! Minden infó kéne a lényről köszönöm! A piszkálódók, kíméljenek!

Köszönöm a válaszokat.:)

14/L



2012. jún. 19. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha angol, fordítsd le. Én a blogomhoz gyakran használok angol nyelvű forrást, ha akarod küldj linket pü-ben(privát üzenet), és én majd lefordítom...
2012. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Dióhéjban olyan, mint a succubus, csak a férfi változata, és normális férfi külseje.

-szóval a világ legjobb pasijának tűnik, dugsz vele, és kiöl belőled minden érzést, tudsz csak tovább élni/az is lehet hogy meghalsz, beteg leszel. Az ordítása, meg kővé változtat.

De természetesen nem létezik ilyen lény:)

2012. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bejönnek? :D



Viccet félretéve. Szexuális eredetű lények. Többnyire a maguk kielégülésére jöttek létre, vagy esetleg egy okkultizmussal foglalkozó/mágus vagy ahogy hívni akarjátok hozta létre. Többnyire "nőket erőszakol meg", vagy létesít velük szexuális kapcsolatot. Hímneműek. A nőnemű megfelelője a Succubus.

2012. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Egy frankó banda:


http://www.youtube.com/watch?v=fgT9zGkiLig



[link]


Amúgy meg vén tatáknak kinéző vén taták, akik bevállalós csajok feje fölé lógatnak tőröket, amíg ők alszanak. De az egyik épp készül szexuálisan zaklatni, ilyenről még nem hallottam, furcsa. Lehet, hogy perverzek is.

2012. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez lol, mikor elkezdtem írni még csak az 1. válasz volt meg, de ahhoz képest nem tévedtem túl nagyot, hogy csak leírtam azt, ami hülyeség az eszembe jutott...
2012. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Incubus: a Succubus hím megfelelője, nőket ront meg álmukban. A szexuális tartalmú álmokat magyarázták régen succubussal, incubussal. Úgy vélték hogy egy démon az, ami ilyenkor megrontja őket. Modern, de okkult elmélet szerint ezek a démonok a szaporítószervből távozó nedvekben lévő életerőt szívják fel. Lásd: férfiaknál éjjeli magömlés.
2012. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy Reptoid, a középkorban ilyen volt a megjelenési formája
2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

a valaszok nagyresze igaz,de tudni kell h ez a "faj" olyan mint a pokok.igen szexualis almot ideznek,igen eroszakolnak almaidban de csak azert.mert az in,azaz a him imponal a mostenynek ami kesobb be kebelezi ot hogy pl nagyobb befojasra tegyen szert.ezert latumk eleg sok abrazolasnal succubust:) a himek tehat eleg elnyomott eletst elnek :)

(helyesirasi hibakert bocsi,telorol nehz irni)

2012. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként akit érdekel a (kriptidekkel foglalkozó) blogom linkje:


[link]


Facebookon:


[link]

2012. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, szóval, ha szex közben más nevet sikoltasz (nem a párodét) ezekkel a szellemlényekkel még kimagyarázhatod... =)
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!