Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek igaz ami ma volt...

Szerintetek igaz ami ma volt a titkok és ereklyék című sorozatban?

Figyelt kérdés

A vámpíros részre gondolok :)

Szerintem eléggé hihető volt.

Amúgy aki nem látta az megnézhet még ma 17:00-kor


2012. jún. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de melyik csatornán?!
2012. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
national geographic
2012. jún. 21. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, akkor majd megnézem és aztán kommentelek! :)
2012. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem...

Érdekes volt, főleg a zöld bőrű gyerekek. Szerintem lehet, hogy idegenek voltak (űrlények)... A zöld kórsággal nem igen magyarázható a bőrszínük. És az is volt, hogy furcsa színű és ismeretlen anyagú ruhát viseltek. Azért lehettek olyan emberszerűek, mert talán humanoidok. Lehet, hogy elvesztették a szüleiket, eltévedtek. Talán valami "családi nyaralásnak" indult a Földre... :)

És hogy a "vámpírok" holtteste vörös volt és megváltozott a helyzetük, azért lehetett mert elkezdett lebomlani, de az emberek azt hitték, hogy azért piros mert feltámadt és vért szívott, és azért is volt más a helyzete.


De jó volt! :)

2012. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!