Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Raboltak már el űrlények?

Raboltak már el űrlények?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jé! Engem pont tegnap éjjel raboltak el! Nem volt rossz a hangulat, mert éppen a szülinapját ünnepelték a parancsnoknak, viszont semmi szuvenírt nem kaptam... a kapzsi kis idegenek... pft.
2012. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 mustafa33 ***** válasza:
100%
egy fenét, ideköltözött. Az asszony mamának szólítja, a gyerek szereti mert süt neki lángost. Szerintem Alien.
2012. júl. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Naná! Most is tőlük jövök, ittunk egy sört és megbeszéltük ki nyeri a következő választásokat! és h VV Kristofel mikor megy haza.... De ne aggódjatok Paris Hilton még marad egy ideig...
2012. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 LeGrady ***** válasza:

Nem. Ha megtették volna sem mondanám el publikus helyen. Egyszerűen bizonyíték hiányában (sőt, sokszor azzal együtt is) az emberek ezt (érthetően) nem képesek elfogadni.


Nagy a valószínűsége annak, hogy valahol még van élet a földön kívül, annak is nagy az esélye, hogy ezek között van (valamilyen tekintetben) nálunk fejlettebb civilizáció, tehát lehetséges, hogy egyes egyedeinket épp úgy mint ahogy mi megvizsgálunk egy hangyát megnézegetik.


Sok sikert, de ahogy előre látom, még kaphatsz pár vicces választ, de valódiban ne reménykedj. (Esetleg privátban)

2012. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Engem még nem, de Pataky Attilát már vitték magukkal. Amúgy ő másodállásban sámán! X)
2012. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 chrishu ***** válasza:
Amúgy engem mo
2012. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Knapp ***** válasza:
54%

Igen, jelenleg is a túszuk vagyok.

De amíg hagynak netezni, azt csinálhatnak velem, amit akarnak...

2012. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Igen és kinyírtak

Ja meg ott volt a Chuck Norris

2012. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Sajnos csak arra kellettem neki,hogy megtanítsam őket házi krémtúróval démont idézni...
2012. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 pincsi válasza:
igen csak bevoltak szivva es nem tuttak leszalni
2012. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!