Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik velem, valami...

Mi történik velem, valami gond lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt a kérdést nem ebbe a témába kellett volna felrakni, de lehet, hogy köze van hozzá.

Már 12 éves korom óta vannak furcsaságok, gyorsabban futok, sokkal erősebb lettem (nem ez a kamaszkor, mielőtt ezt írnátok előbb olvasd végig)

Ősszel pedig 1-2 éjjel kint mászkáltam és hirtelen felszökött az adrenalin szintem aztán hirtelen úgymond valamiféle sokkot kaptam a légzésem is nehézkes volt majd lenyugodtam és kezdődött minden elölről, de ez csak1 hónapban kb 1x-2x van és nem tom mi ez!! valaki segítene?

lehet, hogy valami démon,mert egészséges vagyok egyáltalán semmi bajom nem is stresszelek semmi, de akkor mi lehet? valaki tudja?


2012. júl. 25. 10:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Különleges képességekkel születtél, de ez csak most kezdenek kibontakozni. Szerezz egy jelmezt és harcolj az igazság nevében. Te vagy Adrenalinman!!!
2012. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ja vándor köpeny meg fa kard mi? XD
2012. júl. 25. 11:00
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezö, te retardált vagy vagy csak megjátszod?
2012. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
áhhh csak egy pszichopata bérgyilkos xD :D
2012. júl. 25. 11:34
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Persze, démon -.- Pánikrohamnak hívják. Pszichiáter tudja kezelni gyógyszerrel.
2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
pánikroham?????? szerinted? mert sztem nem az
2012. júl. 25. 11:43
 7/29 anonim ***** válasza:
48%

Ez pedig az. Jól írta a kollega.


Üdv,

Dr. Nora Szopó.

2012. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja a "mesterem" ezt látná.... de nem értem minden egyes hónapban 1-2 éjszaka de csak is éjszaka amíg kint vagyok az udvarunkon........utána minden normális felfoghatatlan és nem is értem mitől lenne pánikrohamom?????? semmi okom nem volt soha hogy pánikoljak
2012. júl. 25. 13:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy valami betegség is okozhatja a rohamot.
2012. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
a macskám nemtud lejönni a fáról, adrenalin man ha ezt látod fuss!!
2012. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!