Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert lehet az, hogy mar...

Miert lehet az, hogy mar egeszen kicsi koromban tisztaban voltam a foldonkivuli elet letezesevel, es elore megalmodtam dolgokat?

Figyelt kérdés

Masik dolog;elso pillanattol kezdve imadnak az allatok,foleg a kutyak,lehet akarmilyen verszomjas elotte,meghunyaszkodnak es szo szerint korbeugralnak,es ezt kicsit csodanak tartom,es a kornyezetem is.Miota felnottem, kicsit hanyatlottak a megerzeseim,almaim,de az idegenek letezesebe vetett hitem meg mindig 100%-os.

Illetve miert erzem allandoan azt,hogy az ido fel van gyorsitva,egy orahossza szinte egy jelentektelen pillanat?Regebben erezni lehetett az ido hosszat.Ti nem igy vagytok ezzel?


2012. aug. 4. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudom,hogy barna a szemed,világos a bőröd és hosszú sötét hajad van és a fufrudat most vágattadle by egy földönkívüli <3
2012. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

amúgy én is hszen,hogy vannak földönkívüliek,ugyanis,ha belegondolsz,nyilván már sokszor megtetted az unverzum végtelen és ahol bármiféle lyan energiák vannak,ami életet elő tud mozgatni,ott tuti akadnak. lehetséges,hogy ők sem tudnak rólunk,ahogyan mi sem róluk.de hogyha mélyebbre ásunk,akor szerintem az egész élet,univerzum egy bulshit.

a kutyás dolog meg, anyám is hasonlóakat hg

2012. aug. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hasonlóakat hisz,ez is lett a hvatása és szerintem azt hiszi,hogy tud kommunikáln a kutyákkal
2012. aug. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja,igen az idő meg annyire felgyorsult,mióta egyre idősebb vagyok,hogy szerintem megyek és most megölöm magam,míg el nem kezdődik az iskola.
2012. aug. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanezen megyek keresztül, bár nekem ezeket a tulajdonságokat a betegségemhez kötik. (elektív mutizmus)
2012. aug. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az idő múlására reagálnék csak. Én is és még nagyon sok ismerősöm már többször beszéltünk arról, hogy mindannyian valahogy gyorsabban érezzük az idő múlását. Csak úgy telnek az órák, napok, hetek mint egy villámcsapás. Nem értem az okát. Eddig azt hittem azért van mert a tengerentúlra költöztünk, de ezek szerint otthon is van rá példa.
2012. aug. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy az ufókkal és kutyákkal táncoló.
2012. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen képességekkel vagy megáldva, akkor hogy lehet, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre nincs a kisujjadban a válasz?
2012. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért jut minden napra ilyen sok jövő megálmodó? Ha ennyien vagytok miért nem tud a képességetekről senki?
2012. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Senki nem mondhatja, hogy nem léteznek földönkívüliek.

Az universum hatalmas. Ugye,mi, emberek csak a naprendszert látjuk. Ha kinézünk az ablakunkon, csak az utcánkat látjuk. Ez a kettő kb. ugyanaz. Lehet, sőt, biztos vagyok abban, hogy léteznek földönkívüliek. Az 51-es körzetnél hatalmas nagy titkolózás van, tehát, valószínű, ott tartanak egy UFÓ-t.

2012. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!