Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valakinek természetfeletti...

Ha valakinek természetfeletti képességei vannak, mire tudja őket használni?

Figyelt kérdés

Tudniillik én néha megérzek dolgokat(kisebb dolgokról van szó, pl. ha suliban másik teremben leszünk akkor nem pakolok ki, pedig nem is figyelmeztettek), és néha meg is álmodom azokat(az álom és a történés között először két év volt, aztán egyre kevesebb, végül a másnapot is megálmodtam).


Szerintetek ezt mire tudom felhasználni?

Állandósulnak ezek a képességek(még elég kicsi vagyok)?



2012. aug. 7. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:

Figyelj rájuk, és akkor nem állandósulnak, hanem tudatossá válnak. Tudni fogod mikor működik éppen ez a képesség, és olyan dolgok kimenetelét is meg fogod tudni érezni, amikre direkt figyelsz, és nem csak véletlenszerű dolgokét. Viszont azt tudnod kell hogy ez nem természetfeletti, hanem teljesen természetes képesség, és csak azért nem része az emberek mindennapjainak, mert teljesen kizárják őket az életükből, nem létezőnek titulálják, vagy egyszerűen nem figyelnek oda rájuk.

Mindig ha sejted hogy éppen egy ilyen megérzésed van, igyekezz hallgatni rá, mert nagy valószínűséggel bekövetkezik. Ha rossz dolgokat érzel előre, meg tudod akadályozni őket, vagy enyhíteni őket. Igazából ez nem olyasmi amit "használni" tudsz, viszont érdekes és hasznos érzék. Mások gondolatait nem szoktad kitalálni? Avagy ők a tiédet? Például amikor teljesen egyszerre mondod valakivel ugyanazt, kimondod azt amit ő akart, és fordítva. Ez is ennek az érzéknek egy változata.

2012. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon hasznos volt.

És igen, gyakran megesik, hogy egyszerre mondok valamit valakivel, vagy hogy kimondom amit ő akart.

És igyekszem figyelni a megérzéseimre.

2012. aug. 7. 12:33
 3/75 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez van!!!
2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 Antimod ***** válasza:

"gyakran megesik, hogy egyszerre mondok valamit valakivel, vagy hogy kimondom amit ő akart"


Ezt a telepátia jelenségéhez sorolom, és velem is gyakran megesik.

2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lécci! Érdekelne.
2012. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:

Hmm nekem is.

Lehet 6.érzék is nem?

hmm de szerintem logikus úton is lehetne megmagyarázni hogy jobban gondolkodik az agy és a jelzőket látja és a szerint szinte figyelmeztetti a használót hogy menjen onét.

pl.: kidobónál megérzi hogy menjen a másik oldalra mert látszik hogy majd oda jönnek sokan vagyis hogy gyengék talán csak gyorsabban felfogja az agy nem?

Közel járnék a megoldáshoz... mind1.

2012. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 Jaewy ***** válasza:

Nagyon nagy adottság az ilyen. (Vigyázz rá,becsüld meg,ne nyomd el) Az emberek 80%, csak is kizárólag arról tud álmodni, aminek maximum az ellenkezője történhet meg. (Kár belekötni, ez egy egyszerű statisztika) Te a maradék 20%-ba tartozol. Ha úgy érzed, ez téged érdekel, szánsz rá időt az életedből (ha jól értelmezem még nagyon fiatal vagy, lehet nem ezzel kéne foglalkoznod)akkor kezdj el egyre jobban hinni önmagadban és olvass sokat az Álomfejtésről, az álom "sík" és és "gömbölyű" felületeiről na meg a legfontosabbról : a hitről :) ("Az álomvilág. Az a hely, ahol a hit a legnagyobb fegyver. Ahol bármit megtehetsz. Ahol felrepülhetsz a felhők fölé. Ahol megsimogathatod az oroszlánt")

Persze úgy mint neked, minden embernek vannak legbelül természetfeletti képességei, csak ezeket mélyen elnyomják magukban, vagy talán nem is tudnak még róla, nem is akarnak. Ez mellett van a velünk született és persze a nem velünk született adottságok halmaza. (Gondolj akár csak a reflexekre)

Tehát ha úgy érzi az ember, hogy ő nagyon elszánt, és elakar egy ilyet érni, akkor a választék a csillagos ég. Amivel talán a legtanácsosabb megpróbálkozni kezdőként, az az olvasás az életről, vagy is járj nyitott szemmel a világba. Majd jöhet a Telekinézis, ami kissé mindennek a kiinduló pontja. :)


Üdv. Jaewy

2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 Lilith1994 ***** válasza:
Hello nekem is ilyen képességem van néha nem jó de ez van. Én sokszor tudom az emberek gondolatait.
2012. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
Az álom része az szerintem csak puszta dejavu(vagy nem tom hogy írják),az hogy nem pakolsz ki a suliban ha nem ott lessz az óra dolog az csak megérzés hogy valami nem stimmel,a beszédes dolog csak véletlen,ha nem akkor én nekem is pontosan ilyen képességeim vannnak:D
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 Antimod ***** válasza:

"csak véletlen,ha nem akkor én nekem is pontosan ilyen képességeim vannnak"


Ez a képesség mindenkinek megvan, de a legtöbben elnyomjuk magunkban. Ha lenne egy olyan társadalom, ahol úgy nőnének fel a gyerekek, hogy szabadon bízhatnának a megérzéseikben, a felnőttek is az alapján hoznának döntéseket, lehet, hogy más kultúrákból egyenesen természetfelettinek tartanák őket.


De ezek nem természetfeletti képességek, csak annak tűnnek.

2012. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!