Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A védangyalom vagy a dédim...

A védangyalom vagy a dédim ehetett?

Figyelt kérdés
Pár hete feküdtem az ágyamban és azon gondolkoztam hogy milyen lehet a védangyalom, egyszer már láttam álmomban de nem sok mindent láttam belőle csak a haját. Nemrég halt meg a dédnagyapám, na de nem ez a lényeg. Hanem az, hogy mikor feküdtem, éreztem hogy valaki simogatja a felkaromat. Ez a védangyalom volt vagy lehetséges hogy a dédim? 12/F

2012. aug. 7. 16:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lehetett*
2012. aug. 7. 16:46
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Minden ember még a születése előtt kap egy védőangyalt. A tisztánlátók, a szellemi látással rendelkező emberek azt láthatják, hogy a védőangyal minden kisgyermek feje fölött tartózkodik, a gyermek 7. csakrájához van kapcsolódva. A gyermek 3-4 éves kora táján azonban megszakad ez a kapcsolata.


[link]

A gyermek kicsiny korában még látja a védangyalát, tisztában van jelenlétével, gyakran el is játszadoznak egymással. Később, amikor a kapcsolódás megszűnik, az angyal a gyermek, illetve a felnőtt ember közvetlen közelében tartózkodik. Csak akkor tud az emberhez közvetlenül visszakapcsolódni, ha az ember tudata elér egy bizonyos rezgésszintet, amely viszont csak akkor érhető el, ha az ember szellemi útra tér, szellemi tevékenységgel kezd foglalkozni.


Ebben a legfontosabb feladata az ember gondolatvilágának a rendezése. A szorongás, az aggódás, a félelem és a harag által felszabaduló energiák rendkívüli módon akadályozzák a védőangyallal való szoros kapcsolatfelvételt. Csak nemes gondolatokkal lehet becsatlakoztatni a védőangyalt az emberhez.


Az angyalok egyik fontos feladata megtisztítani emberi asztráltestet, hogy az felemelkedhessen szellemi énné. Így fejlődhet ki az emberben a szellemi látás.

A védangyal ismeri az ember korábbi életeit, a magával hozott karmáját és azt az életfeladatot, amelynek teljesítése miatt született a földre. Azt is lehet mondani, hogy a védőangyal jobban ismeri az embert, mint saját magát.


Az angyalok feladata még a földnek mint bolygónak a megtisztítása asztrálsíkon. A föld asztráltestét elsősorban a helytelen emberi gondolatok szennyezik be. Ha egy angyalnak sikerül felemelni védencét egy magasabb szellemi szintre, akkor is továbbléphet, elfoglalhatja helyét az arkangyalok seregében.

(Forrás:Családi kör)

2012. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Nagy valószínűséggel csak képzelődtél.
2012. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, nem képzelődtem meleg volt és tisztán ki lehetett venni hogy egy kéz volt. De annyira meg voltam dermedve, hogy nem mertem odanézni.
2012. aug. 7. 21:40
 5/12 Jaewy ***** válasza:

tegnap 16:57 teljesen jól leírta, de ez nem a védangyalod, hanem nagy valószínűséggel a dédnagyapád. A "védangyaloddal" 12-éves kor környékén szerintem már lehetetlen, hogy fizikai kapcsolatot létesítsen veled. Jóval később ez még majd lehetséges lesz ;) !


Üdv. Jaewy

2012. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, képzelődtél. Hiába mínuszoltok le, nem létezik se védangyal, se kísértet.

Én is meg voltam győződve arról, hogy valaki áll a hátam mögött. Annyira beképzeltem, hogy szinte már a lélegzetét is hallottam. Aztán mégse.

2012. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem képzelődtem. Sose képzelődtem. Angyalok vannak, nem egyszer láttam már őket és nem csak én, hanem a családtagjaim is. nem vagyunk ilyen szentfazékok de istenben, mennyben, sátánban, pokolban egyaránt hiszek. A szellemekben már annyira nem, de már nem egyszer volt kapcsolatom szellemekkel kiskoromban, sőt tegnap is a falon egy ember árnyéka mozgolódott, miközben nem volt a szobámban senki. Anyu is mesélte hogy a volt házunkban látott szellemeket. Esténként zajokat lehet hallanni. Van mikor a bejárati ajtó zára zörög. És van mikor az utcán is látok angyalokat, amit az apám is szokott látni szóval nem képzelődök!
2012. aug. 8. 18:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaewy: Nem, nem tény. Sehol sem hallottam olyanról, hogy hamarosan a Nobel-bizottság díjat ad ezért.

Nem léteznek. És oké, a kedvedért fotózni fogok...

Miért töröljem a képeket?

2012. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jaewy ***** válasza:
25%
Ha nem léteznek mit fényképezel le ? Tényleg falra mászok ezektől a mitugrászoktól, akiknek az értelmező képességük erősen súrolja egy Amerikai kamikaze kutyákét (Tehát kb. Amit a fejébe vágok, azt tudja csinálni, ha azt verem a fejedbe, hogy állj a sarokba ha pisilni kell, akkor te a sarokba fogsz állni) Ráadás : Még csak szavad sincs, gondolom véleményed se nagyon. (Igen én egy utolsó bunkó állat vagyok, belátom, ezért nem kell leírni senkinek)(Plusz még jó fej is, mi ? Megspórolok 2 oldalnyi Flamet magamnak) :) ! Ne legyen OFF : Tehát még egyszer megismétlem, ez nem védőangyal, hanem nagy valószínűséggel a dédnagyapád, tehát a téma nyugodtan befejezhető.
2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Ecsém, mekkora egy bunkó vagy te. Az értelmi képességeimről pedig úgy nyilatkozol, hogy nem is ismersz. Ez téged jellemez.

Egyébként egy sötét sarkot úgy is le lehet fényképezni, hogy nem léteznek őrangyalok. Szerintem ez logikus.

És a kedvedért valóban kipróbáltam: a sötétségen kívül _semmi_ nem látszik. Gondolom azért, mert nem hittem eléggé bennük... :D

Nevetséges, hogy a XXI. században emberek azt gondolják, hogy angyalok ülnek körülöttük :D

2012. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!