Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mik a fekete szeműek?

Szerintetek mik a fekete szeműek?

Figyelt kérdés
idegenek,démonok,esetleg valami más(nem a fekete kontaktlencsés emberekre gondolok)

2012. aug. 9. 14:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Am max. az természetfeletti hogy semmit nem romlott a szemem :D pedig 19 éves vagyok..Mondjuk ennek én leginkább örülök..Bár szerintem van más is aki tök jól lát ennyi idősen..és nekem még a dédapám fekete szemű..szval szerintem ez csak genetika
2012. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Bódi Gusztáv roma származású előadó, a Bódi Guszti és a fekete szemek nevű zenekar megalapítója"


Szerintem ez minden kérdésedre a válasz.

2012. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a rétiniggerekre gondolsz.
2012. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Jaewy ***** válasza:

Nem démonok, közük sincs hozzájuk. Túl lassú vagyok sajnos mostanság, ezért előttem már leírtak mindent. Egyébként Ha akkora megtisztelésben lesz részed, hogy kopogtat egy, akkor engedd be ;) Nem fogod megbánni ! (Ez hazánkban, kb. sajnálatos módon kizárt, külföldön elég gyakori)


Üdv. Jaewy

2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Emberek. Mi mások lennének?
2012. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A démon dolgot én is hülyeségnek tartottam.
2012. aug. 9. 20:47
 17/30 A kérdező kommentje:
# 11/16 te írtad hogy neked is fekete a szemet mégsem vagy term.fel.lény. Szerintem rossz a megnevezése ezeknek a lényeknek, az embereknek is lehet fekete szeme.
2012. aug. 9. 20:57
 18/30 A kérdező kommentje:
*szemed
2012. aug. 9. 20:59
 19/30 anonim válasza:
Jesszus ez nagyon ijesztő! Rajtam is a pánik lenne urrá. ha találkoznék egy ilyen emberrel, de nem az energiája miatt, hanem úgy alapba a látvány miatt. :D
2012. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy ilyen van.

Szerintem kontaktlencse. Ha meg mégis van akkor nem csodálom hogy magukba fordulnak. É is magamba fordulnék ha azt írnák rólam hogy démon vagyok.

Javaslom az ilyen embereknek ha egyáltalán léteznek ,hogy ne úgy viselkedjenek már mint egy szomorú kísértet hanem azért mosolyogjanak is.

Amúgy van fekete szemű ismerősöm és kedves rendes ember.

2012. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!