Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek melyik természet...

Szerintetek melyik természet feletti lénynek a legvalószínűbb a létezése?

Figyelt kérdés
Ezek közül: vámpír, szellem, démon, sendlerman, fekete szemű emberek, vérfarkas, reptoid, plejád.

2012. aug. 14. 09:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A szellemek léteznek ez biztos. Reptoid hagyjuk már. Plejád az mi? A reptoid tovább fejlesztett változata? Vagy valami scifi filmben szerepletek? Slenderman is kb ugyan ez a szint. Vámpír, fekete szeműek nem hiszem bárutobbi inkább lehet. Vérfarkas kétlem. Bár Peter Stumpfra keressetek rá vagy Gilles Garnierre. Démon kizért, hogy létezzen. Csak a keresztények szerint van démon.
2012. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem meg a szellem létezik a legkevésbé, mivel a többi hús-vér lény. Ha meg akarod tudni mi az a plejád, akkor nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY
2012. aug. 14. 17:44
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Badacsonyi Görényember, erdei manók és a Fogtündér...
2012. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Az atomokat sem látod, mégis vannak.

Attól, hogy valamit nem érzékelsz, attól még létezhet.

2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

2. Válaszolónak!

A vérfarkas mért nem létezhet,ha a démon igen?Csak mert páran azt mondják?Tudd meg hogy egy egész falu mondja azt skóciában hogy a fõútjuk erdõs részénél van egy vérfarkas,és nem csak régen érkeztek beszámolók,hanem mostanában is!!És valjuk be démonról mikor jöttek beszámolók,a 17-18-19-edik században!!ennyi!!

2012. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok

Sõt ha beirod hogy Bray Road menti szörny(asszem ez a cikk címe),vagy inkább ezt írd be Waheela a valódi vérfarkas,késsz a vitát megnyertem

2012. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 chrishu ***** válasza:

Vámpír: Ez egy betegség amit a legendák kiszíneznek

Szellem: Rengeteg beszámoló érkezik róluk a világ különböző részeiről

Démon: Ezekről is sok beszámoló van

Slenderman: Egy pályázatra írták, nem létezik

Fekete szeműek: Lásd szellem és démon

Vérfarkas: Ilyen átváltozós teliholdas cuccok nem léteznek viszont előfordulhat, hogy él valahol egy emberszerű farkasfajta amiről nem tudunk

Reptoid és plejád: Én hiszek a földönkívüliekben de ezek nem léteznek csak pár észlelésre rámondják, hogy biztos egy reptoid volt

2012. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Vámpírok, szellemek, démonok és a fekete szemű emberek biztos hogy léteznek, a többire nem mondok semmit mert nem tudom biztosan
2012. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Vad-Ász ***** válasza:
szellem, démon,
2014. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Azok a természet feletti lények, amikről az emberek egy része azt hiszi nem léteznek."

Akkor én. Ha egy ismerősödtől hallanál rólam, tuti nem hinnéd, hogy létezem, pedig de. Amúgy földönkívüli lények szinte biztosan léteznek, bár nem valószínű, hogy reptoidnak, vagy plejádnak hívnák őket, de ki tudja. Én hiszek az anyagtalan létformák létezésében is, tehát azokban, akiket szellemnek, démonnak és hasonlóknak szokás titulálni. A vámpír-vérfarkas legendák elég valószínűtlenek, de lehet az alapjuk valamilyen ritka genetikai mutáció, anyagcserezavar, vagy különféle kannibál kultuszok. Sendlerman tudtommal egy netes rajzpályázat eredménye, az alkotó pedig régi szellemfotókból meg valami videojátékból merítette hozzá a ihletet. Fekete szemű embereket nem tudom, ők olyanok, mint az Odaátban a démonok? Amúgy genetikailag szerintem lehetséges.

2014. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!