Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek hiteles felvételek...

Léteznek hiteles felvételek amik egyértelműen bizonyítják, hogy léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
A youtube.com-on néztem pár videót és például az Usa-ban forgattak egy filmet a polgárháborúról és a felvételen látható volt egy Konföderációs katona..Nagyon érdekes volt és írták is az amerikaiak,hogy ez az egyik legmeggyőzőbb videó amit valaha láttak.De sok van ami Angliából is felvételre került Pl: parkolóházakban vagy ott a portugáliai eset amikor egy fiatal csapat felvett egy stoppos lányt hazának a diszkóból és a lányt faggatták a fiatalok ki ő,mi a neve,hol lakik stb..és egy mondatot tudott mondani a lány.."Ezen a helyen haltam meg!" És a kocsi neki is csapódott egy fának..mind meghaltak. Mit gondoltok? Tudtok ilyen esetet? Léteznek ők?

2012. aug. 17. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ilyen sztorit asszem nem tudok mondani... de ez érdekes amit írtál, de én úgy tudom nem bizonyították, hogy léteznek
2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Létezik egy-két nagyon meggyőző felvétel, de azok nem lebegő figurák lepedőben, semmi ilyesmi. Inkább hangfelvételek vagy hőkamerával készült képek, amin foltok, alig kivehető alakok vannak.

Ez a portugál izé, amit leírsz, elég zavaros, ha mind meghaltak, ki csinálta a felvételt?

2012. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az egyik lány készítette,de a kamera nem sérült meg...Mert a kocsiba lévők akik felvették a lányt éppen a kamerával szórakoztak...ha megtalálom belinkelem.
2012. aug. 17. 15:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Bah. Ezt kivételesen én is láttam, kb 2 éve. A kocsiban volt a kamera, a jobb elsőn bohóckodott vele a srác. Felvette az ütközést is. Gondolom benne maradt a kocsiban.
2012. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen az-az!
2012. aug. 17. 15:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a felvételre
2012. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2012. aug. 17. 15:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezek mindegyike valamiféle trükk, egyik sem hiteles.
2012. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem hiteles videó.
2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
tök jó, kár hogy erről a portugálról kiderült, hogy kamu
2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!