Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez a The rake volt?

Ez a The rake volt?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ehhez hasonló lényt láttam tegnap az erdőben. Nem csinált semmit csak nézett egyébként megtévesztően kedves, ártatlan tekintete volt, de valahogy éreztem, hogy veszélyben vagyok és amikor közelített, én azonnal elkezdtem futni, és úgy éreztem oldalt követ (hallottam ahogy "vágtat" az avarban, de jött egy kocsi a közeli úton és úgy látszik megijedhetett a fényétől, mert rögtön elmenekült.


Valamiért mégis olyan érzésem van, hogy beszélnem kellene vele, vagy hogy akart valamit. Szerintetek? Lehet, hogy barátságos, vagy sérült, és segíteni kellene neki.



2012. aug. 23. 07:10
1 2 3 4
 1/32 chrishu ***** válasza:
95%
Érdekes, hogy pont akkor láttad amikor írtak ki róla egy kérdést. Szerintem menj vissza az erdőbe egy késsel mert a hullája sok pénzt érhet
2012. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

pontosan így nézett ki:

[link]

2012. aug. 23. 07:40
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem merek, félek tőlle
2012. aug. 23. 07:41
 4/32 A kérdező kommentje:
Egy barátom segített átrajzolni a képet, hogy elhiggyétek, hogy hogyan láttam. nos pontosan így nézett ki és ilyen szemei voltak, a színe is hasonló volt de persze élőben sokkal félelmetesebb. Kértem, hogy csinálja nagyobbra a hátát, és sokkal amorfabbra az arcát, igazából nem hasonlít annyira ez sem, ennél sokkal kutyaszerűbb ábárzata volt, sajnos nem lehet ábrázolni.
2012. aug. 23. 07:54
 5/32 chrishu ***** válasza:
Akkor többen menjetek vissza. Ne hinném, hogy egy ilyen torzszülött meg tudna sebesíteni egynél több embert
2012. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nagyon gyorsan mozgott, és hatalmas karmai voltak. az erdőnkben rendszeresen találnak mostanában kibelezett kutyákat, vaddisznókat. biztos vagy benne, hogy vissza kéne menni?
2012. aug. 23. 07:59
 7/32 A kérdező kommentje:
egyébként sokkal erősebbnek tűnt mint ezen a képen
2012. aug. 23. 08:07
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Na basszus most besz@rtam. Tényleg léteznek ilyen lények o.o? Mostantól kerülni fogom az erdőket annyi szent ><
2012. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

Egy sörétes puska csodákra képes. Elég nagy a szórása ahhoz, h egy gyorsan mozgó élőlényt eltaláljon.

Amúgy meg kamu a kérdés.

2012. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8as, nehogy elhidd már. Hány éves vagy? Egyértelmű, hogy szórakozik. Most szaporodtak el pár napja a The Rakes kérdések.
2012. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!