Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon tényleg élnek még...

Mellár Laci kérdése:

Vajon tényleg élnek még farkasemberek, illetve vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Nézzétek.Én már töbször utána jártam ennek a dolognak, és kutatom, de sok mindenre nem jutottam.Arra viszont rábukkantam, hogy ezek a természet feleti lények igenis léteztek.Felfedezni a 17. és a 18. században kezdték.Azután érdekes módon eltüntek.Arra utalnak a tudósok, hogy ezek a fajok sajnos kihalhattak.Ugyanis semmit nem találtak, ami bizonyíthatta volna, ezeknek az állatok létezését a mai világban.A ti véleményetekre, is kíváncsi vagyok és ,hogy ti mit találtatok.A válaszokat előre is köszi.

#farkasember #és vérfarkasok valóban léteznek most is #mint régen?
2012. aug. 28. 20:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
72%
Miért nincs egy vérfarkascsontváz sem a természettudományi múzeumokban?
2012. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
9%
Eltévesztetted a kategóriát.
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Te látsz ilyeneket rohangálni az utcán? mert én nem! :D Ha te igen akkor beszívtál... menj a toxikológiára :D
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kategória azért van, mert vérfarkas, mint házikedvenc. Újgazdagéknál ilyen is lehet.
2012. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 SSJGoku ***** válasza:
VérFarkas Péter
2012. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
KöVér Farkas
2012. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy egy kicsit komolyabban veszitek ezt.Mint mondtam, és rengetegen mondják, hogy vérfarkasok léteztek, a vámpríokkal eggyüt.Én egyben nem vagyok biztos, hogy ma is élnek.Jólenne ha nem sértő, és idétlen válaszokat adnátok.Én magam is csak az igazságot akarom megtudni.Ugyanis szivesen kipróbálnám a vérfarkas életet.Mert ez egy gyönyörű, fantasztikus állatfaj.
2012. aug. 28. 21:16
 8/41 A kérdező kommentje:

Itt a bizonyíték.Ha az egészet elolvassátok, mindent megértetek.Ez a teljes igazság: [link]

Remélem nem tartotok őrültnek, de valóban ki szeretném próbálni egy napra mijen lehet a vérfarkas élete.Akkor mindent megértenék.

2012. aug. 28. 21:28
 9/41 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ááá, nem vagy őrült. Pompás bizonyítékok ám azok! Szóval, először is, tanulj meg vonyítani! Ülj ki a ház elé, támaszkodj le a két mellső lábaddal, és magas, csengő "auuuuuuu!" hangokat hallass! Azután meg kell tanulnod négykézláb székelni és három lábon vizelni, úgy, hogy a negyedik lábadat feltartod egy fánál! Ezután szexuális kapcsolatba kell, hogy lépj pár pásztorkutyával, malamuddal, labradorral, így, ebben a sorrendben. A skót juhászig meg se állj! És azután vetkőzz le és várd a holdtöltét a falu főterén.
2012. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet xD, de én biztos átváltozást akarok.Ja a kétkedőknek itt egy tudományos bizonyíték.Olvassátok végét.A vége a legfontosabb! [link]
2012. aug. 28. 21:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!