Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » The Rake ( A Figyelő ) létezik...

The Rake ( A Figyelő ) létezik (ett)? Dajka mese? Egy olcsó horror sztori mint a slenderman?

Figyelt kérdés
Na szóval, kb. 2 hete olvastam itt arról a dögről egy rövid sztorit ami a rejtelmekszigete vagy milyen honlapon folytatódott. Hát, besz@rtam, alig tudtam elaludni mert féltem, hogy bejön, arra ébredek, hogy ott ül az ágyamon stb. Ez tartott úgy, egy hétig, de még mindig nem tudom, hogy mit gondoljak, bár a sztori eléggé kamuszagú na meg a többszáz éves levelek mert elméletileg valami génkísérletből született. Szeretem a paráztatós sztorikat, némelyiken egy jót is röhögök de ez most mély nyomot hagyott bennem. Egyébként szkeptikus vagyok nem hiszek az ilyen ökörségekben, de ez bennem maradt....Szóval létezik vagy nem? Ez is csak egy horror sztori? Bizonyítékok, mert azt mondják, hogy egyre több tűnik el róla. Hosszú, normális válaszokat, de remélem, hogy nincs ilyen, ha meg van akkor meg legalább öljék meg a mocskot.

2012. szept. 9. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem létezik, kitaláció az egész.
2012. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted ha a sztori igaz lenne amit olvastál, nem lenne már tele az egész világ a Figyelővel? Szerinted eltűnnének róla a hírek? Szerintem pont, hogy minden tele lenne ezzel a lénnyel. Net, híradó, minden percbe Ő folyna a csapból is.


Másfelől: az sem igaz, hogy akit néz, megöli ha felébred. A szülőket miért nem ölte meg? Őket nézte, ők vették észre. Tehát a leírás, és a sztori se fedik egymást. Kitaláció.

2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ok köszi, jöhetnek még válaszok.
2012. szept. 9. 17:45
 4/21 chrishu ***** válasza:
74%
The rake egy gyenge kitaláció. Mindenki látta volna ebben az országban ha akkor nem lett volna divatba a loú
2012. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Hogy megy be a lakásba észrevétlenül?Ha van kutyád akkor főleg?Ez egy baromság!Mi haszna lehet abból hogy leül az ágyad szélére és les ahogy alszol,órákon át?

Még mielőtt ilyeneken beszarnál gondolkodj!

2012. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Az én hátamon is felállt a szőr, mikor elolvastam a történetet.

De nekem van egy testvérem, aki angyalokkal és démonokkal kommunikál. Nála ijesztőbb lény nincs, még az anyósnál is ijesztőbb.

Ezért nyugodtan tudtam aludni este.

Rake < anyós < tesó

2012. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
A Rake valójában Slenderman.
2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na ne b@zd :D
2012. szept. 14. 18:34
 9/21 David82 ***** válasza:
90%
Egyébként nem kell félni. A figyelő is fél valamitől, méghozzá a bagolytól. Mert a bagoly pedig őt figyeli. Tehát végy egy olyan tárgyat, ami bagolyt ábrázol. Helyezd el a szobában egy jól látható helyre. Gyújts egy gyertyát, ami világít neked, és mondj el egy imát. A bagoly lelkében a lemenő Nap nyugszik, tehát nappalt visz az éjszakába. Csukd be a szemed, és képzeld el a lemenő narancssárga napot. Ha jól csinálod, azt fogod érezni, mintha a tested izzana, és minden félelem elmúlik.
2013. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
43%
A Rake az egyetlen történet Creepypastán, amire vannak bizonyítékok.
2013. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!