Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha tudsz segíts (mellőzzetek...

Ha tudsz segíts (mellőzzetek a csúfolódásoktól)! :D milyen lény lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
tegnap a barátnőmmel a teraszon valami fekete árnyékszerű valami suhant végig a szeme vörösen világított amikor ránknézett!Egyre csak közeledett felénk,a barátnőm (Katy)már sírt ijedtségében mert (állítólag)ő már összefutott a sátánnal(démonnal)majdnem elájul én meg megdermedtem a félelemtől,(este volt)az a valami egyre közelebb ért a Katy már ráncigált engem hogy menjünk már,nagyon féltünk!akkor már nagyon közel volt mi meg futottunk el az űton egyenesen az erdő felé....

2012. szept. 22. 07:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és ez nem kamu!!
2012. szept. 22. 07:59
 2/17 anonim ***** válasza:

tuti hogy egy ártó szellem.

Vagy busman

2012. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Derek a farkasember volt a teen wolfból neki wan piros szeme te jó ég taliztál egy alfával:)))-.-vigyáz mert az elesetteket átváltoztatja:DDDD
2012. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nem faztal este az erkelyen??
2012. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 chrishu ***** válasza:
100%

A Magyar Helyesírás szelleme kisért titeket

Am viccen kívül 100%, hogy kamu mivel a Kati-t yonnal írod é smiley-t írsz mindenhova...

2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mellőzzünk a csúfolódásoktól? Mit ártanál te a csúfolódásoknak, hogy meg kell őket tőled védeni?


Szerintem valami gúnyolódás lehetett, és ő jobban félt tőletek, mint ti tőle. Ez a gúnyolódások valamiféle védekezése lehet, hogy próbálnak ijesztően kinézni.

2012. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jobban is megerőltethetted volna a fantáziád,ez nagyon gyenge és unalmas.Jól esett volna valami nagy baromságot olvasni,ez nem jött össze.Ez amit ide leírtál szánalmas.
2012. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hahahaha Kati y-nal? hahaha :D ő egy új celeb vagy mi a f asz :D
2012. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha szerintetek démon volt, beszéljetek a papotokkal, elvégre ha hisztek az ilyen lényekben, hisztek Istenben is, vagyis templomba jártok. Ő a szakértő, a feladata, hogy segítsen.

Majd meséld el, mit mondott.


Velem bezzeg ilyen nem történik, még idegeneket és szellemet sem láttam. Tök "uncsi" életem van.

2012. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

csatlakoznék az utolsó kommenthez.

Nekem is unalmas az életem

2012. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!