Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik ide írnak (természet...

Azok akik ide írnak (természet feletti lények kategóriába) azok tényleg ennyi sok idegent látnak? Vagy csak be vannak LSD-ve? És az idegenek miért csak ilyen gyenge elmélyü embereknek jelennek meg?

Figyelt kérdés

miért nem mondjuk egy forgalmas város közepén ahol többszázan is láthatnák, de e helyet csak sötét alig látható helyeken jelennek meg és épp csak egy pillanatra mintha csak az adót embernek jelene meg.

Itt az ezoba mindenki drogozik aki azt írja hogy ilyen meg olyan idegent látot?



2012. szept. 22. 08:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
60%
Tanulj meg írni.
2012. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Kétszer láttam dimenziókaput, nagyon sajnáltam, hogy egyedül voltam és nem volt kivel megosztani a tapasztalatot. Szerintem ezek a dolgok, lények stb. ott vannak mindenhol, csak nem mindenkinek van hozzá 'szeme', hogy lássa. (Nyilván nem a fizikai szemre gondolok, inkább a többdimenziós érzékelésre.)


Nem szívok / szívtam semmit, az LSD is igen távol áll tőlem.

2012. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jól van megtanulók, de mi a hiba?
2012. szept. 22. 08:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Így van, fényes nappal egy nagy focimeccsen érdekes módon nem szoktak szellemek mászkálni.
2012. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pontosabban mit láttál?
2012. szept. 22. 08:56
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretném részletezni, kapnék hideget-meleget :D Ismerem a szkeptikusok hozzáállását :D
2012. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem. Én is szkeptikus vagyok,de kíváncsi vagyok hogy a fenébe van ez? Akik látják őket azok kiválasztottak vagy skizok? És amikor látják őket miért nem készítenek egy fotót videót? Ha tudom hogy én előttem megjelennek akkor készítenék bizonyítékokat és mindig lenne nálam kamera vagy a mobilom
2012. szept. 22. 09:08
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Téged a helyesírási szótár szelleme kísért.
2012. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet, skizok vagyunk, nem tudom :D Teljesen normális, hétköznapi életet élünk, eljárunk dolgozni, mint mindenki más. Legközösebb tulajdonságunk, hogy évek óta nem nézünk tévét, lehet emiatt van az egész. (Simán el tudom képzelni, hogy a tévénézés blokkol bizonyos agytevékenységeket.)


A fotózás nem minden esetben megoldás, mert nagyon gyakran ezek a furcsaságok csak pillanatokra jelennek meg.

2012. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Legközösebb tulajdonságunk, hogy évek óta nem nézünk tévét, lehet emiatt van az egész."



Biztosra veszem, hogy nem mindenki nem tvző.

meg azt is, hogy nem gátol semmilyen agytevékenységet a tv, maximum a fantáziát csorbítja, ami neked van...

2012. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!