Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek? Vagy...

Vámpírok léteznek? Vagy valamilyen "mesebeli" lények? Tudom, hogy rossz helye irtam de csak itt szoktak váalszolni.

Figyelt kérdés

Szóval a bnőmmel régebben már láttunk szellemet is de ez most más.Meg a cuccaim elvoltak pakolva és üzenetek is jöttek.

Köd jön utánunk mintha követne meg láttunk egy "ember"alakot az erkélyemen és nem vagyok őrült!!!

Nem nézek sok vámpíros filmet és ez nem kamu télleg!!A házunkba pedig senki más nem tud bejönni csak a bnőm.Lécci csak komoly válaszokat!!


2012. okt. 4. 15:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Sok hülyeséget néztél.amíg én sem néztem kiskoromban ilyen filmeket addig nem is féltem a sötétben.Aztán láttam,hogy ilyen helyeken jelennek meg a szörnyek,és láss csodát már én is "látni" véltem valamit.Ami amúgy egy sima tárgy.De a fantázia kibővíti...
2012. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Sok megmagyarázhatatlan dolog van a világegyetemben.Az se biztos,hogy nem léteznek.F*szom tudja
2012. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem léteznek. Ha léteznének, akkor azért csak tudnánk róluk.

Milyen üzeneteket kapsz? A cuccaidat meg gondolom anyukád pakolta el... Köd meg jön utánatok hülyeség. A köd pont, hogy nem természetfeletti dolog. Teljesen normális főleg télen reggel és éjszaka.

2012. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 atilis ***** válasza:
68%
A helyesírásodat elnézve, értelmes válaszokat ne is várj.
2012. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem léteznek, ahogy a télleg és a lécci szavak sem.
2012. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vámpírok nem léteznek... Hogy lehetsz ilyen gyerekes? Biztos van valami magyarázat arra amit láttál, de hogy nem a vámpír az 100%...
2012. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%
Léteznek amúgy , komolyan, és nem vagyok agybeteg mert hiszek valamiben........
2012. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

A loú is létezik és nem vagyok agybeteg mert hiszek valamiben...

Mindjárt megyek loú úrral teázni, aztán jól elverem veccővel!

2012. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én meg a fentiekkel ellentétben azt mondom, hogy minden ilyen "mesebeli" lény ered valahonnan. Magyarul szerintem léteznek. Nem láttam még egyet sem, de nem is akarok. Nem úgy kell ezeket a lényeket elképzelni, mint ahogy a filmekben vagy mesékben megjelenítik őket.


Szerintem olvass jobban utána a neten a kérdésnek és talán megtalálod amit keresel. Én sok szeretettel ajánlanám a teozófiai írások tanulmányozását.

2012. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!