Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt látta már valaki?

Koni23 kérdése:

Ezt látta már valaki?

Figyelt kérdés

[link]

sztem érdekes. nem tűnik kamunak. szerintetek?


2012. okt. 5. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem kamu, de nem az angyalok viszik el a lelkét, hanem a reptoidok.
2012. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Ha kamu ,nagyon ügyes ,aki csinálta. Esküszöm a hideg kirázott. Egyébként a halál angyala segíti át a lelket másvilágra. (Tudomásom szerint)
2012. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várok még véleményeket...
2012. okt. 5. 20:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy linkelted megnéztem. Hát, nekem bűzlik. Nem tartozik azok közé amit elhiszek.
2012. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te,ha ezt látnád,kussban lennél és mást vennél fel?

Ezt egy szar átverés!

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló!

ne haragudj, de nem derült ki számomra, hogy mit gondolsz a videóról. azért köszi!

2012. okt. 5. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ráadásul az egyik legősibb trükköt süti el. Szándékosan lerontják a felvéltel minőségét, hogy könnyebb legyen "hitelesen" manipulálni.
2012. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennél életlenebb videót nem is tudott volna csinálni. Egyértelmű hogy kamu.


De hogy hű legyek az ezoterikus kategóriához is, elmondom neked, hogy ha léteznek angyalok, akkor biztos hogy a fizikainál ritkább anyagból vannak, amit szabad szemmel nem láthatsz. Nem is beszélve arról, hogy nem is veheted fel videóra őket. Maximum azt lehet felvenni, amikor rövid időre esetleg manifesztálódnak a fizikai síkon, de az nagyon ritka...

2012. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy valódi, akkor mindenhol ilyen repkedő akármiket látnánk nem? Mert rengeteg ember hal meg nap mint nap...

Szóval szerintem kamu.

2012. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok!Azt akartam mondani hogyha ilyet látsz,akkor némán kameráznál,és sokszor más felé vinnéd a kamerát?
2012. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!