Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért írnak olyanok ebbe a...

Miért írnak olyanok ebbe a témakörbe, akik nem hisznek a természetfeletti lények létezésében?

Figyelt kérdés

Ma ahogy feljöttem és megnyitottam két kérdést egyből láttam hogy a válaszok nagy része hitetlenkedő emberek "vicces" beszólásaiból áll.

Erről beszélek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Lehet, hogy butácskán van megfogalmazva a kérdés, de miért kell gúnyt űzni belőle? Egyesek, például én, nem azért jövünk ide hogy ilyen "poénokat" olvassunk hanem hogy komolyan utánajárjunk a témának!

16/L


2012. okt. 15. 17:41
 1/10 chrishu ***** válasza:
79%
Hülye kérdésre hülye válasz
2012. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert hatalmas baromságok, nulla alappal. Az ezotériánál még Justin Bieber is kevésbé rosszabb az emberiségnek.


Itt van ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3542..


Egy anyukának kimászott a gyereke az ágyból ezért azt hiszi hogy megszállta egy szellem. Emiatt venni akar neki egy varázskarperecet. Az ilyen gyereket se vállaljon.


Vagy amikor valaki szédül, képzelődik, minden baja van és tök boldog mert azt hiszi hogy kiváltságos és látja a szellemeket, miközben orvosra lenne szüksége.


Az ezósok kitalálnak maguknak mindenféle hülye szabályokat és az szerint élnek félelemben, rettegésben.

2012. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mint az előtem szólók hozzászólásai is bizonyítják, azért írnak, mert komoly mentális zavarokkal küzdő tizenévesek, és valamivel el kell üssék az időt, ha már tanulni nem szeretnek, a lányok meg nem érdeklődnek utánuk.
2012. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mivel ezeket legtöbbször olyan emberek teszik fel akik vicces válaszokat várnak. Nem azért, mert tényleg az árnyember érdekli őket.
2012. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy éretlen, hitetlenkedő ember vagyok. Aki komolyan veszi a "kicikizett" kérdését, az rossz úton jár a világ megismerésében vagy a problémája megoldásában. Kifejtem én neki szívesen, tisztességesen is, hogy miért téved, de az valahogy soha nem szokta érdekelni.
2012. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is kérdezhetném tőled,kedves kérdező,hogy Te miért írsz ide,amikor minden (épeszű) ember számára egyértelmű,hogy nincsenek óriások(tehát ha eredetileg nem nevetséges kérdést akartál kiírni,még akkor is sikerült.)

A többit már leírták az előttem szólók.Én pl:hiszem,hogy nincs mindenre racionális magyarázat,de nem akarok mindent ezotérikusan "megmagyarázni"mint egyesek ezen az oldalon(pl ez az inuás baromság,amivel megcsapolták a hiszékeny emberek pénztárcáját.)

Van,amit nem szabad/nem kell tudni.

2012. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Egyesek, például én, nem azért jövünk ide hogy ilyen "poénokat" olvassunk"

Az emberek nagy része pedig azért jön ide.

Annyira hülye kérdések vannak, hogy nem lehet rájuk normális választ adni.

2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, Kiscsillag, mert az ezotéria egyáltalán nem csak a hülye szellemekről, csillámvámpírokról meg vérfarkasokról szól. Ez csak az ezotériának egy igen picinyke szelete. De egyébként is pont az itteni témák nagy része és az itteni emberek nagy részének szellemi igénytelensége az, ami idevonzza a trollokat és a kétkedőket, ráadásul az egész ezotéria fogalmát elferdíti és lealacsonyítja. Ha nem lenne ennyi ostoba ember és ostoba kérdés, nem lenne ennyi poénkodás és gúnyolódás.


A linkekről, amit küldtél:

1. az árnyemberes: rövid, értelmetlen kérdés, magyarázat nélkül. Megérdemli a hülye válaszokat.

2. az óriásos: kulturáltabb kérdés, de az óriások nem természetfeletti lények.


A Kétségek Éjfeketén Tornyosuló Monolitja

2012. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dorinna00 válasza:

Egyszerü, mert unatkoznak. Nekik már csak ez maradt ami bármi örömet tud csempészni az életükbe.

Szomorú, én sajnálom őket! :'(

2012. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van. De nektek sem sok maradhatott, ha kitalált dolgokról beszélgettek.
2012. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!