Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álmodtatok már Slender mannel?

Álmodtatok már Slender mannel?

Figyelt kérdés
Tegnap este vele álmodtam. Először egy erdőben voltam és nagyon távol a fák között észre vettem, hogy figyel engem. Amikor ránéztem, hirtelen homályosan kezdtem látni. Ez után képváltás, és hirtelen ott volt tőlem kb 1 méterre. Először nem volt arca, aztán lett egy szája, meg ilyen Ufo szerű bogárszemei. Nem is igazán volt szája, meg szeme, inkább csak a sziluettje volt meg, ezt elég nehéz így leírva elmagyarázni. Megszólított engem, de nem beszélt, hanem telepátiával kommunikált velem. A segítségemet kérte valamiben, azt nem mondta el, hogy miben, de egyből tudtam, hogy mit kell tennem. Ekkor már tudtam, hogy nem fog bántani, ennek ellenére olyan intenzív halálfélelmem volt, amilyet még ébren sem tapasztaltam. Nagyon valósnak tűnt az egész. Szerintetek létezik, és tényleg akart valamit, vagy csak az agyam játszott velem?
2012. okt. 15. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem létezik, nem álmodtam már több éve, szal nem.
2012. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a slender womannal. Jó kis álom volt ^^
2012. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hááát szerintem nem létezik , bár egyszer engem is jól megijesztettek vele :) Ha nem vagy túl ijedős , olvass utána , ismerkedj meg a vele kapcsolatos legendákkal és majd csak immunitás leszel rá ;)
2012. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még nem álmodtam Slender Mannel, de a te álmod tényleg elég érdekes. Biztos sokat foglalkozol vele ezért álmodtad, de ennek ellenére nagyon fura.
2012. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tegnap éjszaka megint vele álmodtam. Nem emlékszem az álmomra, csak arra az egy dologra, hogy benne volt. Most reggel mondtam a barátnőmnek, hogy alig aludtam valamit az éjszaka, mert folyton felébredtem. Erre mondta nekem, hogy ő sem tudott aludni, mert beszéltem álmomban, ami kb 1 éve volt velem utoljára.
2012. okt. 16. 07:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon különös. Logikusan arra gondolnék, hogy ez csak egy visszatérő álom, de ki tudja pontosan miért álmodtad. Sok furcsa dolog van a világban, szerintem Slender Man is létezhet.

Ha újra álmodnál vele akkor kérlek írd meg.

2012. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szerintem most éjszaka megint vele álmodtam. Nem emlékszem egyetlen momentumra sem az álomból, csak reggel amikor felébredtem, tudtam, hogy valami nagyon kellemetlen dolgot álmodtam éjszaka. fáradt vagyok most is, pedig elvileg 10-től 8-ig 10 egész órát aludtam. Ennek ellenére úgy érzem magam, mintha a fél éjszakát ébren töltöttem volna. Viszont a megfigyeltség érzésem megszűnt.
2012. okt. 17. 10:17
 8/15 anonim válasza:
Nem, de egyszer részegen mentem haza a buszmegállóból és egy csövesre azt hittem, hogy ő az.
2012. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemrég én is álmodtam vele. Egy fás helyen voltam és valamit fényképeztem. Amikor vissza néztem a képeket döbbenten láttam, hogy szinte az összesen ott van Slender Man. Nagyon féltem, hogy most el fog kapni, de aztán nem lett semmi. Mikor felébredtem rögtön a képeket akartam megnézni, annyira valóságos volt.
2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Keress rá sok ember be akarja képzelni magának de nem létezik.A facebookon is van valami kamu oldal hogy painttal csináltak csápokat az ókori hieroglifákban rajzolt embereknek.
2012. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!