Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a mátranováki fanyűvő után eredni?

Figyelt kérdés
Nyáron néhány barátommal eldöntöttük, hogy elmegyünk egyet kirándulni az erdőbe. De elmaradt, mert nem mertek eljönni. Szerintetek lenne értelme elmenni jó időben és lekamerázni, hogy elhiggyék, létezik?
2012. okt. 25. 15:49
1 2
 1/19 chrishu ***** válasza:
NEM LÉTEZIK!!!
2012. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szerintem te másik kérdésre akartál válaszolni, ugyanis az én kérdéseim nem biztosítanak ilyesféle opciót.

Mellesleg nincs nemzetközi caps lock nap, szóval ne üvöltözz.

2012. okt. 25. 16:27
 3/19 chrishu ***** válasza:
Akkor leírom így: Nem, nem érdemes utánaeredni
2012. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez már jobb. Bár nem biztos, megfogadom.
2012. okt. 25. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Van, maradj is ott az erdőben, oda való vagy.
2012. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gábor1992 válasza:
Á egy kismadarat dokumentálni határozottan nem a legmenőbb dolgok közé tartozik, még barátok között sem. Szerintem képes vagy kiagyalni és véghezvinni valami ütősebb akciót is.
2012. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hidd el, inkább maradnék az erdőben, mint az emberek között, nem én választottam, hogy ember leszek. Csak vannak a szüleim, akik ezt a nézetet nem értékelik.

Sajnos Magyarországon nincs olyan sok kriptid. Még gondoltam a nagymacskákra, de nem szeretnék étlapra kerülni.

2012. okt. 25. 17:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért, lennél inkább fanyűvő?
2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Teljesen tisztában se vagyok hogy mi is ez a fanyűvő, de amekkora legenda járja, én is elmennék. Legfeljebb lenne egy kis túra :)Te ott laksz?
2012. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem éppen. De mondjuk azt, a közelben. Állítólag valamilyen majom (gibbonszerű).


Nem, nem akarok mátranováki fanyűvő lenni...

2012. okt. 25. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!