Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik?

Szerintetek létezik?

Figyelt kérdés

Először is ki szeretném kötni, hogy nem vitát akarok, nem kötekedést, nem viccelődést. Én egyszerűen csak kíváncsi vagyok rá, érdekelnek a vélemények, hogy létezik e.

Kérek mindenkit, hogy itt e veszekedjenek és ne hülyéskedjenek. Továbbá azok véleménye érdekelne, akik hisznek ebben, szóval felszólítok minden kételkedőt, hogy távozzon innen.

Casper, a szellem valóban létezik? Halál komolyan kérdezem.



2012. okt. 26. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 Malats ***** válasza:
Nem. A tiéd nem.
2012. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Szerintem kár velem vitatkoznod.
2012. okt. 28. 23:57
 53/66 Tom Benko ***** válasza:
Kérdező, te nem wmiki vagy véletlenül?
2012. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
wmiki az mi?
2012. okt. 29. 10:45
 55/66 Tom Benko ***** válasza:
Egy neves troll. Neki is vannak fixa ideái, ugyanúgy, mint neked ebben a szálban. Ráadásul még az érveléstechnikád is erôsen hasonlít.
2012. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
Én csak egy ember vagyok nem tudom miről beszélsz.
2012. okt. 30. 12:53
 57/66 anonim ***** válasza:

Én is ki tudok találni lényeket. Pl. aminek az összes foga zöld, ló feje van, oroszlán teste, rajta tüskék, és kék sárga foltos. Letezik? Hát nem. :) Lehet, mondom lehetséges, hogy Caspert is valakiről másolták :) De lehet hogy az az emberke kitalálta, mint én most ezt a "szörnyet". :) Az emberi agy bármit ki tud találni. A Locnessi szörnyhöz is odaírták, hogy " igaz történet alapján. Akár hiszitek, akár nem" Van aki hiszi, van aki nem:)


Ennyi az egész.:)

2012. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet hogy csak kitalálták, de én 80%ig biztos vagyok, hogy lehet hogy létezik.
2012. okt. 31. 14:33
 59/66 anonim ***** válasza:

Hááát, kérdező... Olvasom végig a kérdésedet miközben békésen eszem. Ha akkor éppen a számban van valami, amikor az utolsó sorhoz érek, lehet hogy a laptopom is kapott volna belőle...


Jobban átgondolva, csak egy pitiáner troll vagy. Köszönjük, ennyi elég volt!

2012. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Én ember vagyok és eddig még nem jött normális válasz, szóval nem lesz vége.
2012. okt. 31. 19:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!