Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azoknak, akik hisznek a...

Azoknak, akik hisznek a szellemekben! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemrég meghalt a kutyám,és ugye én hiszek a szellemekben...egyszer egy ismerősöm azt mondta,hogy hogyha azt akarjuk,hogy egy halott szerettünk velünk legyen,akkor velünk lesz!És én nagyon szomorú vagyok,és annyira hiányzik nekem!Ti hisztek ebben?
2012. nov. 25. 19:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Talán az ismerősöd ezt úgy értette, hogy "Az elhunyt szerettünk örökre megmarad az emlékünkbe!".
2012. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az állatoknak is van szellemük, bár őket visszahozni, vagy kommunikálni velük nehéz. Lehet már nem a szellem síkon van, hanem átment a fénybe.
2012. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" Az állatoknak is van szellemük, bár őket visszahozni, vagy kommunikálni velük nehéz. Lehet már nem a szellem síkon van, hanem átment a fénybe."


Ez több,mint valószínű.Mint ahogy az is,hogy a kilenc és háromnegyedik vágánnyal megy majd...

2012. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Apukámnak 11 éves korában meghalt az apukája, és azt kívánta, hogy bárcsak örökké vele lenne. Megtörtént. Apukám házában él, de inkább nem mondom, miket mesélt apukám, mik történnek ott...
2012. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondd el légyszíves nagyon kíváncsi vagyok.én hiszek bennük.
2012. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jobb nekik a fényben mint itt, de az is lehet hogy lélekvándorol
2013. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petrás Évi ***** válasza:
igen 2 kutyám és 3 macskám halt meg
2013. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apa kinevezte a vendégszobát a halott apukája (az én nagypapám) szobájának.

Van egy bejárónőnk, aki egyedül volt a házban. Pont vitte be a vendégszobába a porszívót, amikor hirtelen becsapódott az ajtó, és megjelent a szellem. Nem viccelek. A takarítónőnk még aznap felmondott!

2013. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!