Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet idéztem. Most mi...

Szellemet idéztem. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
A nagymamám fél éve halt meg.Falun lakott,ezért a ravatalozó az udvaron volt.Apukám el akarja adni a házat,ezért mentünk teljesen kicuccolni.6-7 óra körül volt,amikor egyedül maradtam a házban és a h*lye fejemmel gondoltam megodézem mamám szellemét.Meggyújtottam 1 fehér gyertyát és 3-szor megkértem,hogyha itt van aludjon el a gyertya.Amikor elaludt,azt hittem besz*rok.Megíjedtem és azt mondtam neki bocsánat a zavarásért,és hiányzol nagyi.Semmi nem történt azóta,de olvastam történeteket és félek,hogy bajom fog esni.Most akkpr mi legyen?

2012. dec. 3. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kipakolt házban gyertya.Hm.

Talán gyújtsd meg,és küszönj neki kellemes ünnepeket.

2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy véletlen. Lehet, hogy halucinálsz. Lehet, hogy igaz. Lehet, hogy a szél volt?

Sok minden lehetséges :)

2012. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1:kicuccolás közben találtam a házban gyertyákat...-.-

2:igazad van.lehet hogy a nagyim hiánya miatt képzelődök.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 3. 20:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szellemet idéztem. Most mi legyen?


Vendégeld meg, ha már odahívtad!

2012. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Golan Trevize ***** válasza:
27%
Éjfélkor fekete kakast kell áldozni MArduknak, majd ő visszaküldi a szellemet a "helyére".
2012. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

talán beszélgess vele.

nyugtasd meg hogy meghalt.

Mond neki hogy menjen a fénybe.

ne ess kétségbe, ő nagyanyád vagy nem?


Még nem ment el szóval kicike a büntike ami szellemidésésért jár. Főleg hogy valószínűleg ott votl úgyis a házban.

2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm!
2012. dec. 5. 14:57
 8/13 anonim válasza:
0%
Én mint Karizmatikus evangélista azt mondom térjél meg és ilyeneket ne csinálj mer nagyon veszélyes immádkozzál
2012. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arra kellett volna kérni a gyertyát, hogy gyulladjon meg ha itt van a szellem. Az már kicsit furább lett volna.
2012. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Énis idéztem már egy ismerösömmel együtt szellemet kb egy éve másfél.... Azóta sem szünnek emg a természetfeletti dolgok de már beletörödtem és szinte hétköznapi jelenségnek élem meg ... Sajnos akik tényleg tudják azokat röhögik ki, és becsmérlik hogy igy hülye meg ugy hülye.. hát sztem nagyon is egy szellemet idéztél . Az hogy a mamád volt e azt te sosem fogod valószinűleg megtudni . Ugyanis vannak rossz és joindulatu szellemek ezek közül bármelyik ugymond átjöhetett a kapun... Ha legalább te érted miröl zagyválok. Remélem segitettem valamit.
2012. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!