Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt képzelem magamról, hogy...

Azt képzelem magamról, hogy kiválasztott vagyok, hogy én lehetek a legjobb valamiben. Például: Sportban vagy valami tantárgyban. Ez igaz vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy hülye,csak túl nagy az egód :))
2012. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy a kiválasztott! Téged nem fognak rabszolgasorsba hajtani a reptoidok, csak simán megölnek! :O
2012. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne képzelődj, hanem bizonyítsd be, hogy te vagy a legjobb. Akkor eldől, hogy hülye vagy, vagy igaz.
2012. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a kérdés önmagában nem hülyeség. Mindenki 'különleges' a maga módján. És igen lehetsz kiválasztót valamibem amit te csinálsz a legjobban.

De árúld már el mi a pélo közöd van neked a természetfeletti lényekhez?!!?

Értelmi szint: egy marék lepke, bár az túlzás.

2012. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Te nagy sportoló lesz mind denis rodmen meg akkora az egod mind a győzikének
2012. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Indigó gyermek vagy.
2012. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne és teszel érte akkor bármit elérhetsz,nem kiválasztott vagy hanem a magad ura,te formálod a jövődet,tehát ha eldöntötted hogy valamiben te leszel a legjobb akkor el is érheted,mindegy hogy ki mit mond,ha igazán akarod elérheted a célodat.
2012. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezért iszok...
2012. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!