Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok lehettek földönkív...

Az angyalok lehettek földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Az angyalok nem csak a Bibliában vannak hanem az összes népnél előfordulnak szinte.

Az angyal ugye hírvivőt jelent, de mégis egy csomószor nem hírt hoznak, hanem utasítgatják az embereket, segítenek nekik vagy pedig pont, hogy ölnek.

Valamint sok történetben fizikai testtel rendelkeznek, hozzá érnek az emberekhez stb., de ha kell átjutnak a falakon.

Ez eléggé hasonlít a modern földönkívüli észlelésekhez is.

Valamint az angyaloknak nincsenek szárnyaik a Bibliában, ez csak egy elterjedt tévhit a templomos ábrázolások miatt.

Lehettek földönkívüli lények? Vagy párhuzamos dimenzióból jöttek? Mert erősen kétlem, hogy Isten segítői lennének, hiszen annyiszor ellenszegülnek a "parancsolójuknak" akkor ezek szerint.



2013. jan. 2. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még a betlehemi csillaghoz: egy csillagot a jászoltól több kilométerre ugyanúgy a fejed fölött látod. Tehát nem csillag volt.

És (ez már más) : Illést is tüzes szekér vitte le. Mi volt akkoriban, ami közlekedés gyanánt szolgált? Szekér. Mi a tűz? Hajtümű.

2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igaz lehet,én véleményem szerint szó szerint lehetnek szárnyaik! Ráadásul... Csak a jóknak van szárnya,állítólag! ,de kitudja. Én hiszem mind2 t! Mert nem lehetetlen!
2013. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem maximálisan igaz az elképzelés.

Miszerint, a múltba idegenek látogatták meg bolygónkat.

Egyre több ember szemára kezd értelmet nyerni a vallás.


Én az egyik legkézzelfoghatóbb bizonyítékok közé sorolnám

ENOK KÖNYVÉT!

2013. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!