Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van most ez a Reptoidos...

Miért van most ez a Reptoidos őrület? Egyáltalán mi az? és miért mondják hogy a földet megtámadják meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Most regisztráltál vagy mi?Már minimum két éve megy ez a baromság.


Igazából ahogy én látom senki nem hisz bennük,csak mindenki trollkodásra használja őket.Én is csak poénkodok velük,például amikor ufó témáról van szó szeretem elsütni hogy:Igen léteznek és már egyesültek is a Plejádiakkal.Úgy hívják magukat hogy Peptoid És Plejádi Alakulatok azaz R.É.P.A.

2013. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Javítás:Reptoid.


"Peptoid":D

2013. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs reptoid őrület. Őrültek vannak akik reptoidos kérdéseket tesznek fel unalmukba, mert azt hiszik, hogy jajj de menő. A láfa*zt az. Te is egy ilyen nyomoronc vagy! Kösd le magad értelmesebb dologgal!
2013. jan. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Dec. 21. óta senki nem mond ilyeneket.
2013. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert ez így van. te még, nem tudtad jah te le. vagy maradva :D
2013. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is támadtak minket. Ránk robtak egy plejádbombát, most éppen stázisban van a lelkünk, és a reptoid tanács dönt a sorsunkról. Sajnos nemsokára eltűnünk, mert a tanács több tagja is szervezkedik a Cosa Nostrával.
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*dobtak
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem hallottam róla...azaz erről az őrületről.

Másrészt meg minden évben van világvége..

2013. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ti nyomorultak! Már rág megtámadtak minket. Mi itt harcolunk a holdon ellenük, ti meg ahelyett, hogy segítenétek itt ütitek el az időt? Már nem tudjuk sokáig visszatartani őket!
2013. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Túl sok volt a Starcraft, úgyhogy Neil Patrick Harris nem jön segíteni, amin a reptoidok felbátorodtak.

Végülis hiába támadnak, legfőbb szövetségeseink Bartos Cs. István, Chuck Norris és Szenthelyi Árpád elintézi őket.

2013. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!