Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Volt már valakinek szellemes találkozása vagy valami ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

hiszek bennük.. hallottam már jó pár történetet.. nem szabad szórakozni!

egyik ismerősöm mesélte, hogy az anyukája a barátnőjével idézett, amikor meg tizenévesek voltak. kiadott nekik egy számot és a másik csaj annyi idősen meghalt.

15/L

2013. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én érzem őket..xdd nagynéném meg látja őket néha.:D volt amikor egy borotválkozo pasast látott egy kertben.xd baratnomnek a tesoja allandoan szellemet idezet es allitolag nem tortent semmi..-.- nem.birtam megmaradni abban a hazban 10 evesen nagyon feltem es mindenhol az a fura erzes...de ma mar nem torodom veluk ok nem csinalnak semmkt en akkor miert csinaljak? ;D 15L
2013. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szellemes volt a múltkori beszélgetésem a barátaimmal. Tudod pupukáztunk egy kicsit, meg ittunk is, úgyhogy röhögtünk reggelig.
2013. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a volt főnökasszonyom mesélte, aki amúgy egy komoly üzletasszony volt, hogy a házuk egy régi falusi ház helyére épült, és abban a házban meggyilkoltak régen valakit. Mondta, hogy néha láttak egy árnyat végigsétálni a folyosójukon. Mivel fullra be volt rendezve a ház, ezért riasztó rendszerrel volt ellátva, mozgásérzékelők voltak mindenfelé. Egyszer, ahogy a főnökasszony ment haza, ahol amúgy nem tartózkodott éppen senki, a riasztó rendszer panelján, ahol a mozgásérzékelők visszajelző fénye volt, két érzékelő fénye egymás után felváltva villogott több percen át, mintha valaki a két érzékelő között járkált volna fel-alá. Elment megnézni, hogy mi lehet ott, de nem látott semmit, és persze egyedül volt otthon.

Másik történet:

Volt osztálytársam anyukája mesélte, hogy egyszer elmentek nyaralni hosszabb időre, és otthon, a konyhapulton felejtettek egy befőttes üveget, tele vízzel. Mire hazaértek, a befőttes üveg lent volt a földön, összetörve, pedig a távollétük alatt nem járhatott ott senki. Később egy ismerősük meglátogatta őket, aki ilyen ezoterikus beállítottságú volt, és anélkül, hogy elmesélték volna neki, mi történt az üveg vízzel, nem is beszéltek ilyen témákról éppen, egyszer csak megjegyezte, hogy a szellemeket vonzza a víz.

És még egy történet, amit hallottam:

Volt kolléganőm nagymamája meghalt. Az örökösök nagyon összevesztek az örökségen, de főképpen egy festményen, ami a nagyi nappalijában lógott, és amit még a nagyi festett fiatalon. Persze mindenki magának akarta a képet. Az összeveszés után mentek a nagyi lakására, és a képen, ami addig sértetlen volt, a festék össze volt töredezve, a vászon meg fel volt púposodva, úgyhogy ezek után senkié sem lett a festmény.

2013. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HaruKyra válasza:
Én hiszek bennük és volt már tapasztalatom.
2013. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én hiszek :) mivel láttam és érzem hogy valaki figyel :) anyum elvált és most van egy új férje! (imádom őt) és ugye a mostoha apám de úgy érzem mintha az igazi lenne meg annyi közös van bennünk :) na de vissza a szellemekhez!! én úgy érzem hogy az "mamám" akar vigyázni rám :) és láttam is egy fehér árnyat hosszú fehér ruhában, mondtam a "mamám" testvérének és azt mondta (ő is hisz bennük)hogy lehetséges mivel a mama nagyon akart egy unokát és még így is kötődik hozzám a síron túlról :) érzem hogy vigyáz rám!

12/L

2013. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!