Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már vmilyen...

Tapasztaltatok már vmilyen természetfeletti jelenséget? Volt már részetek ilyesmiben? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat!:)

2013. febr. 24. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2013. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%

Nem tudom mennyire tartozik annak, de egyszer matekóra elötti szünetben írtam müveleteket gyakorlásképp és a tanár a dolgozatban (1 kivétellel)

ugyan azokat kérte.De vagy 10 feladat volt és nem mondta meg

elöre.

2013. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen volt, én nem egyszer meg álmodom hogy ez meg az történik a előző vállaszólóval hasonló egy nap elaludtam és valami olyasmit álmodtam hogy lemegyek a városba és megkérdeztem álmomba valakitól menyi idő még leérek aszonta 25 ezt mind álmottam ls utána megtörtént aputól megkérdeztem menyi idő még oda leérek aszonta 25 perc és ez nem egyszer nem kétszer fordul elő velem
2013. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
7 évesen leestem szánkóval egy mély gödörbe, kb 5-6 méter mély lehetett, de semmi bajom nem lett utána( a szánkó meg szerencsére megakadt egy gyökérben(asszem, vagy valamiben), és lógót fölettem, még mázli, hogy nem esett rám :).
2013. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyerekként többször álmodtam bizonyos dolgokat előre, maik valóra váltak.

Ez elég természetfeletti?

Igaz mostanában nem volt rá precedens (34 éves vagyok)

2013. márc. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Láttam sokan írtak ilyet. Nekem sokszor van dejavou-m. Nemrégiben jöttem rá, hogy ezek álmomból jönnek. (Csak én sosem emlékszem az álmaimra, ezért sokáig tartott amíg rájöttem.) És ez a barátnőmmal is meg szokott történni rendszeresen. Remélem ilyenre gondoltál.
2013. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Amiket írtatok teljesen természetesek. Sokakkal történnek ilyenek, az előrelátás, megálmodás, vagy a deja vu.

Ez az agyban zajlik le, a jobb agyféltekével, de nem akarom tovább mondani hogyan mert énsem tudom pontosan. Néhány embernél van, néhánynál nincs meg ez a képesség. Valakinél sokkal erősebb mint másnál, talán ők az ilyen jósok vagy mik...

Nekem egy tanárom mondta (pszihológus, grafológus, és rengetek dologgal képzi magát, amellett hogy minket tanít), jobb agyfélteke képzésével foglalkozik, ő mostanra annyira kifejlesztette ezt a képességét, hogy ha elmész hozza próbavizsgára, 70% hogy azt kéredi tőled amiből nyelvvizsgázni fogsz.

A lényeg, hogy ez egy képesség az agyban, nem természetfeletti erők hatása.

2013. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vad-Ász ***** válasza:

Velem picit dfurcsa dolgok történtek folymatosan egyás utáni napokon,és olyan volt mint egy film.

Egyik este kimentem a mozsdóba és amikor jöttem vissza a szobámba kinéztem az ablakon és egy lény állt kint aminek 2 nagy fekete szeme volt ami ugy fél arcát takarta és kicsi szája,és az egész lényen egy szürke valami volt.

2 nappal később mentem haveromékhoz házibulira és kiderült,hogy 2 nappal előtte szellemet idéztek(haverom egy keresztet tartott egy gyertya föléá és a gyertya szikrázott) és mielőtt elkezdte ,előtte pár percel beszéltem vele telefonon.A bulin annyi volt , hogy az entitás megint jelentkezett,és a haverom huga transzba esett és lerajzolt egy arcot...az arctól majdnem szivbajt kapptam , ömlöttek a könnyeim és reszkettem.Alig tudtam kimondanimhogy ugyanazt a valamit láttam én is.

Az ajtó ami zárva volt nyikorgott és valami kopantott egyet a kályhán(szobakályha).

Alig mertem hazamenni.

ugy 3 nappal utána egy arc suhant el az ablaknál(de ez más volt..ennek rendes szemei voltak).

A haveerom hugának a barátnője is ott volt a bulin.Az ő faterjának van egy haverja aki otthonvan az ilyen dolgokban,és ő érezte rajtam a hideget,amit malami kézmozdulatokkal(csi-t vezette) "leszedte".

A lány képein volt valami fekete ami igazából nem volt ott.A lány arról is beszámolt , hogy a játékbaba(kb 60-80 cm magas) megfordította a fejér(hallotta , hogy recseg).

A baba minden éjjel elbőlt,kitámasztották,akkor is.

A baba csak akkor nem mozdult el,amikor beszorították a konyhapultok közé.

Amikor pár nappal utána kiszedtük onnan,délutánra valahogy kikerült az udvarra , majd másnapra eltűnt.Harmadnap sem volt meg.Negyedik nap a diófán volt rajta és vonszolás nyomai látszódtak rajta.

Szintén 2-3 nappal utána mikor városból mentünk haza akkor a haveromék háza tetején látták,majd az ő diófájukon.

A lény a padláson volt,és sehogy sem tudtuk elküldeni.

A haverom hugának a barátnője , egyik éjjel egy fehér szentetlt gyertyát gyujtott a haveromék kapujában.Reggelre eltűnt a gyertya.

Mikor suliba mentem olyan érzésem volt mintha követne valaki vagy valami.Csináltam képeket.A KÉPEKEN MOSOTT ARC VOLT.

A haverom egy papírra lerajzolt egy keresztet és felvitte a padlásra.A padláson meglátta a démont és az morgott rá.

A papír másnapra eltűnt.

Kiderült , hogy senki sem akar arról beszélni mi volt régen a környéken.Csak annyit tudtunk meg , hogy a szomszédban élő bácsi felakasztotta magát a horogfára.

Imát mondtam kómikor mentem be a ház kapuján.Fejben mindig próbáltam elküldeni az entitást.

És elkezdett csökkeni az aktivitása,majd eltűnt.

(latin szótárból néztem szavakat neten és összeraktam egy mondatot,melyet elmondogattam 3x)

Azóta nem hallottunk a lényről.

Hozzáteszem nem vagyok pap vagy ilyesmi,semmi képzettségem nincs a szellem vagy démonűzéshez.

2014. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem volt egy furcsa élményem, már régen, kolis koromban. Tanultam valami vizsgára, csak én voltam a szobában. Főztem tésztát és a kis mosdóból jöttem kifelé a kimosott edénnyel, amikor is egy kb. 140-150 cm-es, szőke, göndör hajú, kék szemű, nevető kis gyerek-szerű "lény" nézett rám a küszöbről. Annyira valóságos volt, hogy ijedtemben elejtettem a fazekat. (Megjegyzem, semmi olyat nem fogyasztottam, amitől hallucinálhattam volna, ha esetleg vkiben felmerülne). Az egész igen rövid ideig tartott.

A másik egy régi kedves cicámmal volt: aludt az ágyamon, én mellette olvastam. Egyszer csak felkapta a fejét és mereven nézett valamit.Ha eléálltam, idegesen elnézett mellettem és kitágult pupillákkal bámult tovább mögém. Ez eltartott pár percig, a cicát le is fotóztam, amint feszülten figyel. Nagyon furcsa volt.

2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Velem is történtek érdekes dolgok..

Amikor kicsi voltam, nagyon szerettem az állatokat, ahogy megláttam egyet, egyből kiabáltam, hogy "cica!" "kutya" és hasonlók. Egyszer kinéztem a teraszajtón keresztül az ablakon, és láttam egy fekete macskát, aki a teraszon ült. Egyből elkezdtem a szokásos kiabálást, és közben egy pillanatra hátranéztem, hogy figyelnek-e. Mire visszanéztem, a macska eltűnt. Az az érdekes, hogy ennyi idő alatt a macska sehova nem tudott elmenni, egy pillanat volt, amíg nem néztem oda, és nem volt a közelében kerítés, vagy bármi ami mögé elbújhatott volna.

Egyszer szilveszterkor ámentünk hozzájuk. Éjfélkor koccintottunk, de abban a pillanatban a mosogatóba rakott edények lerepültek a földre, és eltörtek. Előtte stabilan álltak, és nem eshettek le anélkül a földre, hogy valaki meglökte volna őket, de mindenki a szobában volt.

A magymamámmal elég sok minden történt:

Volt egy idő, amikor minden éjszaka ugyan abban az időben bekapcsolt a rádió, és maximum hangerőn elkezdett szólni.

Miután dédnagypapám meghalt, nagyszüleim erkélye felől évekig fütyülést lehetett hallani. Tudni kell, hogy dédnagypapám szinte folyton fütyült. És nem csak szeles időben, hanem random elkezdődött, aztán abbamaradt. Ez pár évig így ment, majd egyszer csak abbamaradt.

Mikor nagymamám anyukája meghalt, éjszaka felkelt, és érzett egy "erőt", mintha valami belészállt volna. Aztán reggel, még mindig nem tudta, hogy meghalt az anyukája, elővette a Bibliát, és pont egy halálról szóló résznél nyitotta ki. Utána hívták, hogy éjszaka meghalt az anyukája, pont akkor, amikor nagymamám felkelt.

2017. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!