Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek? Bigfoot-...

Szerintetek léteznek? Bigfoot-ok (nagylábuak) Amerikában játszodo sorozat a Discovery siencen a címe Finding Bigfoot. (LENT)

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy egy csapat aki fel keresi ezt a lényet különböző helyekre látogat el.Ott mindig rendeznek egy beszélést a lakosokkal és meg kérdezik,hogy ki láott.Majd fel keresik a helyet a szemtanuval, este ki mennek hő kamerákkal nagyon profi cuccokal és keresgélnek.Szokták is látni hőkamerával.De nem tudom mi igaz és mi nem.Szerintetek igaz??
2013. márc. 16. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem csak, hogy létezik, hanem még Merlin is az volt ! http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


Erre mit lépsz?

2013. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na az komoly.Még jó,hogy csak Amekiába :D

mint a (kecskefejű) eredeti nevét nem tudom

2013. márc. 16. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy a műsorban bemutatott dolgok mennyire valósak azt nem tudom. De hogy a Bigfoot létezik az is biztos szerintem.

A világ számos pontján számoltak be hasonló, ember-majom szerű teremtményekről.

Afrikában van a Agogwe

Fülöp szigeteken az Amomongo

Mongóliában az Almas

Kanadában a Nuk-luk

Indonéziában a Ebu gogo

Japánban a Hibagon

Kínában a Yeren

Szumátrában az Orang Pendek

2013. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó sok helyen :).Nem nagyon találkoznák vele.
2013. márc. 16. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a műsort, de egy kis utánajárást követően úgy látom, ez is egy amolyan tizenkettő-egy-tucat "pár hülye kimegy az erdőbe és mindenhol majmokat lát, de semmi bizonyítékot nem mutat fel" típusú baromság-műsor lehet. Az ilyenek sose meggyőzőek.


Nagyon nehéz elhinni az ilyen amerikai óriásmajmokról vagy mikről szóló mendemondákat úgy, hogy sok-sok évtizedes keresgélés után senki nem tudott semmi konkrét, kézzel fogható bizonyítékot felmutatnia.

2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, amit az előbbi elmondott első fele eléggé igaz. Ugyanilyen műsor van szellemekről is.


Én azért hiszek ebben, mert pl. világtól elzárt helyeken simán megélhet egy ilyen főleg a trópusi erdőkben és mikor ottaniakat kérdeznek ki főleg véneket, azok is beszámolnak ilyenekről.

A kongói dzsungelben is csak az 1900-as évek elején találták meg a gorillát! Azelőtt bárki látta vagy beszámolt róla körberöhögték.

2013. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A jeti létezik, és sajnos veszélyeztetett faj, olyan kevés van belőle, hogy talán egy se a jeti.
2013. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az tény hogy nagyon sok kamu van, de szerintem soknak van igazság alapja és a meglepetéstől szerintem néha kicsit eltúlozzák, lehet hogy csak egy csimpánz faj csak ugye mivel ott eddig nem tudták hogy él ezért furcsállották hogy emberszerű és eltúlozták a dolgokat
2013. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Manapság, amikor olyan műholdak vannak, amikkkel a karóra (már ha használ még valaki ilyet) számlapját le tudják olvasni, szerintetek rejtőzhet akkora böhöm nagy állat valahol? Na ne!
2013. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mivan? a tengerek mélyére belát? nem! az őserdők, áthatolhatatlan dzsungelekbe belát? nem! még egy gorilla horda is eltud rejtőzni ugyanúgy.

Naná hogy lelehet olvasni az órád, ha kiállsz az út közepére a betondzsungelben

2013. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!