Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egy démont megidéznék,...

Ha egy démont megidéznék, akkor milyen nagyságú dologgal tudnám "megfizetni" neki azt, hogy valamit megtegyen nekem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 06:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ellene fegyver , és ha már eljutsz az összeomlás szélére , és az életed a lelked akarod menteni akkor démonüzést kell végrehajtani de nem te leszel az mert téged manipulál és nem fog hagyni. DE a szenteltvíz az ima a só és a kereszt véd de csak egy űző űzheti el , csak az szabadit meg töle. Majd ha kaparászzák az szobád ajtaját , majd ha a mikrót a frigót nyítva találod reggel majd ha másodperc alatt kihül a lakás 25 fokról 0 fokra , meg majd úgy érzed hogy nonsztopp figyelnek éjszaka a takarod a szoba másikfelébe találod és minden más ilyen akkor tudd hogy van lakótársad és ő nem jót akar az is biztos.
2013. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Mar volt "lakotarsam" demon. Es igen ismerem ezeket, de csak akkor teszik ezt ha pl. ok nelkul megidezem, nem tisztelem oket es hasonlok. Akkor meg feltem tole vagy inkabb mondhatni toluk, mert tobben is voltak, de amikor megkertem oket, hogy meseljek el, hogy haltak meg, megtettek. Vagy amikor megkertem oket, menjenek el, elmentek es azota se voltak itt. Csak par percre max.Ja, es beszeltek hozzam, de sose bantottak vagy hasonlo.
2013. márc. 26. 06:36
 23/38 Bgs válasza:
Ha megfelelő prioritást és erőforrást kap akkor el fogja végezni a dolgát. :)
2013. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Akkor azok nem démonok voltak, csak egyszerű kisértetek, és a kettő nem ugyan az. a démon egyedül van ha tőbben vannak azok csak álltala fogvatartott lelkek, akiket arra kényszerit hogy ártsanak.
2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

#23 Bgs Majd kiderul:D

#24 Nem hinnem, mert engem meg a csaladom ok nelkul gyulolik es mar volt ra pelda hogy nem csak rank de masokra is kuldtek demont. En szemelyszerint ismerem azt akire a legtobbszor kuldtek es elegge nen jo ott lenni naluk.. De az a demon/demonok azert teszik, mert megkertek ra.Ha nem tettek volna, nem tenne.

Lehet hogy van olyan aki fogvatartja a lelkeket de velemenyem szerint ezt se teszi mind. Nekik is van szemelyiseguk. Legalabbis szerintem. Ebben a vilagban mindennek meg van a maga oka nincsennek veletlenek..

2013. márc. 27. 06:12
 26/38 A kérdező kommentje:
Ha-ha .. ha viccet mondasz akkor legyen olyan amin tenyleg lehet nevetni:)
2013. márc. 27. 12:22
 27/38 anonim ***** válasza:
Kérlek nézz meg pár ilyen dokumentum filmet, igaz történetek alapján. Ez azt bizonyitja hogy ok nélkül is vannak kellemetlen démon látogatók. http://www.youtube.com/watch?v=iNxwYJVlvig
2013. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Majd ha net kozelbe jutok megnezem..
2013. márc. 29. 13:57
 29/38 HaruKyra válasza:
Amúgy a démonok tényleg közöttünk vannak és ha nem zargatjuk őket akkor ők se zargatnak minket mivel tényleg nem rossz szándékúak, nekik is meg van a saját feladatuk.... de ha démont idézel annak meg van a következménye.... és ha mondjuk ebben az életedben idézel akkor az nem csak ebben az életedben lesz hanem a rá következő életeidre is ráragasztod.... ugyan ez van a szellemeknél is! soha ne idéz semmit! nem éri meg! tönkre akarod tenni ezt az életed és a következőket is???
2013. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Demont me'g nem ideztem meg, de szellemet mar nem egyszer es akkor meg is volt jo ertelemben a kovetkezmenye, vagyis akkor mar en tonkre tettem a kovetkezo eletem is?:D

Azonban en mar lattam egy orzoangyalt es egy orzodemont.

Amugy orulok, hogy vegre valaki normal velemenyt ad :)

2013. ápr. 1. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!