Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha pont úgy nézek ki, mint...

Ha pont úgy nézek ki, mint Elena Gilbert és Katherine Petrova a Vámpírnaplókból, akkor én is egy Petrova hasonmás vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Utolsó, ennyire ne legyél meglepődve. Amikor még vámpírsorozatok sehol se voltak, akkor meg Esmeraldáról hitte a fél ország, hogy tényleg egy vak lány és gyűjtöttek a műtétjére.


Sőt! Németh Kristófról meg azt hitték, hogy ő tényleg a Berényi Géza. Ilyen hiszékenység mindig is volt, akár hétköznapi, akár paranormális sorozatról van szó.

2013. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: Kertész Géza, nem Berényi.
2013. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Édesapám félig bolgár származású. Lehet ezért van:)

Amúgy néha már üldözési mániám is van, mindig attól félek, hogy vámpírok figyelnek vagy valami hasonló és félek a hollóktól is. Ez már lehet valami fóbia nálam.

2013. ápr. 24. 14:33
 24/42 anonim válasza:
83%

Kedves Kérdező!



NEm, nem hasonlítasz Ninára, főleg azért sem,mert a 2. képen a Nina van. Az elsőnél meg abszolut nem lehet kivenni az arcodat az effekt miatt.


A másik, te BETEG vagy!!! Kezeltesd magad.... lsd: utolsó mondatod az utolsó kommentedben....

2013. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Mióta kép alapján is lehet keresni a google-ben hasonlót, megszenvedtek a kamukérdéseitekkel rendesen. :(
2013. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
0%
Szerintem Nina Dobrev ezerszer szebb, mint ez a csaj és vékonyabb is. Én nem látok olyan nagyon sok hasonlóságot, max kicsit az arca.
2013. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:

Nos én az ilyenekben nem hiszek. Ez feketemágia. Valószínű hagy el van átkozva vagy valami ezért néz ki úgy mint ő. De hinnünk kell neki, mert ha nem hiszünk, oda a bizalom és mi légyen bizalom nélkül.


Ez már elvi kérdés. Szóval? Higgyetek és megtaláljátok a választ hogy miért is néz ki "egy lány" úgy mint két személy egyszerre.


Nos ez kicsit zavaros de szerintem egy a lényeg. Na lányom te olyan vagy mint kiköpött mása annak az Elena Gilbertnek és Katherine Petrovának. Csak így tovább én is így keltek feltűnést! Elmegyek Külgyógyászatra és ott elmaszkírozom magamat valaki másnak.


Csak így tovább! Úgy hasonlítotok mint két TOJÁS!

2013. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem vagy Petrova hasonmás, hanem bolgár származású (még ha részben is, de eléggé "kiütött" rajtad). Én személy szerint ebben az egész hasonmás dologban nem hiszek, de - mint már írták - Petrova hasonmás nem is lehetsz, mert Elena és Katherine csak kitalált karakterek.
2013. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ne már!!!!!Most nem kell mindent elhinni!Csak azért mert hasonlitassz Nina Dobrewre még nem vagy petrova hasonmás.Tudod sok filmszínésznek van kaszkadőre, ezeket általában úgy sminkelik hogy hasónlítson a bizonyos színészre de van hogy azért veszik fel mert kiköpött olyan mint ő.Ez nem csoda pl. amikor a twilight hajnalhasadásból a nászutat forgatták és a szükséges szereplőkkel elutaztak a rendező szólt Taylor Lautnernek hogy maradjon otthon mert semmi szükség rá majd mikor megérkeztek és elkezdték volna a forgatást hát kibe botlanak?na kibe? Taylor Lautnerbe!!!Később a szünetben a rendező felhívja őt hogy mit keresett itt mikor neki világosan meg volt mondva hogy üljön veszteg otthon de kiderült hogy Taylor végig otthon volt épp csak megkapták a kiköpött mását a forgatáson.Kép is készült róla!Na és? ettől még nem hasonmás könyörgöm!!!!!!!Persze szép vagy és nagyon hasónlítassz Ninára de el kell szomorítsalak mert te tuti nem vagy petrova hasonmás.
2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
Az első képen nem látszik olyan jól de a második képen 100% hogy Nina van.Ki van rakva a hivatalos rajongói oldalára: [link]
2013. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!