Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van-e lelked és ha van, mi...

Van-e lelked és ha van, mi az, hogyan tudnád leírni, jellemezni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 22:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Nincs lelkem. Testem van... a lelkem meg én vagyok.
2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem létezik se lélek, se szellem, se semmiféle "titkos összetevő". Én az idegrendszerem vagyok.
2013. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Nincs lelkem.
2013. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Van. Van. (két kérdésre két válasz)
2013. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
1,7m3 × 0,5m3 amorf anyag!
2013. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A lélek abban nyilvánul meg, hogy létezel. Ha nem lenne lelked, magad sem léteznél, hisz a testet a lélek és szellem működteti. Megnyilvánulási formája cselekedeteid tükrében érzékelhető. Ha már nem gondolkozol és cselekszel, akkor a lélek és szellemed elhagyta tested, mely a fizikai síkon, mint egy hústömeg nyilvánul meg, mint egy levetett „ruha”
2013. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

A Lélek :


-A Lélek egy szemmel nem látható dolog !

-Minden embernek van lelke , ez a lélek az anyaméhben alakul ki , tulajdon képen akkor is már lélekről beszélünk amikor a petesejt már egyesült a hímivar sejttel , de ez nem úgy mond "igazi lélek" . A Léleknek ezt a láthatatlan dolgot az 5.ik hónaptól nevezhetjük !

-A lélek meghatározása : A lélek egy velünk született láthatatlan dolog , minden embernek van lelke ( növényeknek , állatoknak nincs ) , A lélek miatt van az embernek értelme , a lélek miatt fejlettebb az ember a többi élőlénytől a lélekben lakozik a lelkiismeret is .

-Bár a lélek nem látható dolog még is érezhető , a lélek rezeg és ezek a rezgések hullámokat keltenek , amikor egy ember a halálánál van akkor ezek a hullámok felerősödnek , ha egy ember lélek hullámai felerősödnek az ha a másik ember lelkére is , szomorú lesz az illető .

-A lelketlen ember : Lelketlen ember talán téves elnevezés hiszen ez nem azt jelenti hogy az embernek nincs lelke hanem azt hogy rohadt ! Ez a rohadás lehet nagy illetve kis mértékű . Minél rohadtabb a lelked annál rosszabb vagy . Ezt a rohadtságot nem lehet gyógyítani , minden embernek rohadt a lelke egy kis mértékben , még egy ember sem volt aki nem egy kismértékben rohadt lélekkel jött a világra . Ha lopsz , csalsz hazudsz a lelked fokozatosan rohadni fog . Egy rohadt lelkű ember halálakor egy nem nagy mértékben rohadt lelkű emberben a halálakor felerősödő lélek hullámok gyűlöletet keltenek , úgy mondva megfertőzi a másik lelket , hiszen a lélek a gyűlöletre nagyon érzékeny , ha egy lelket gyűlöletre akarnak rákényszeríteni az rohadni fog . A lélek rohadása ellen egy gyógyír van az igazság becsületesség bár a rohadást nem távolítja el de megnöveszti a lelket így a rohadtság kisebb mértékű lesz !


Én lélek tannal foglalkozok ! Sok kérdésre tudok válaszolni a lélekkel kapcsolatban ha van még kérdésed kérdezz !


Urbán Sándor , Lélekológus !

2013. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mégis miért lenne lelke az embernek, de az állatnak nem? Az állatokban is ugyanúgy láthatod a bűntudatot, meg a többi jellemzőt. Nincs olyan, hogy lélek, ez egy ugyanolyan kitalált dolog mint Isten. A középkorban még elment, de egy 21. századi ember már nem kéne higyjen a mesékben.
2013. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Urbán Sándor... hiába próbálsz itt szakszerűen fellépni, ha a helyesírásod hagy némi kívánni valót maga után. Elég bajosan lehetne így komolyan venni. X)
2013. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, de nem adok!
2013. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!