Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Te mit gondolsz arról, amit...

Te mit gondolsz arról, amit Súr (=én) ír, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Nem azt értékelem, ha dícsérsz, hanem azt ha (a válaszodban) becsületes vagy!


Ne azt értékeld, hogy ki vagyok vagy hogy ki lehetek,

hanem azt, amit írok!

(Légy tárgyilagos!)


Köszönöm a válaszokat.


Segít, hogy jobban megismerjem saját magamat és benneteket is (jobban megismerjelek).



Súrya Saur-Yah

--=T=--

T



#Súr #Súr-Yah
2013. máj. 6. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy nem vagy objektív, valamint a saját gondolataid tartod az egyetlen igazságnak.
2013. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Olyan dolgokat hangoztatsz, aminek semmi valóság alapja nincs... de ha boldog vagy a hülyeségeiddel, hát istenem!

A filozófiád nem elrugaszkodott, hanem alaptalan sok esetben, inkább egy nagyon gyenge elméletnek se nevezném teóriára épülő valami.

2013. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt írsz- jól hangzik. De a tapasztalatomnak némiképp ellentmond. Máshol írtam egy választ(linkelni akartam, de nem találom, vallásnál volt)- szóra sem méltattál, és szerintem le is pontoztál.

-sértődött --=aa=-- :-.ˇ˘°_~

2013. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
érdekesen gondolkodsz, de ezt csak az írásodból szűröm le, az h mennyi valóságalapja van mindennek, azt bizonyíték hiányában nehéz eldönteni, mert a legtöbb hangzatos ezoterikus elmélet az eddig nem nagyon lett átültetve a gyakorlatba.
2013. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés, kedves Súr!

Én még mindig arra gyanakszom, hogy leggyakrabban nem azt írod, amit valóban gondolsz, hanem azt, amivel a legjobban szíthatod a feszültséget és amivel legkönnyebben veszekedést szíthatsz. Nehezen tudom ugyan elképzelni, hogy valaki miért fektet ennyi energiát a trollkodásba, de másik lehetőség, hogy elhiszed, amit írsz, még valószínűtlenebbnek tűnik.

Mostanában láttam tőled néhány egészen tömör és szinte értelmesnek mondható választ is, ami, őszintén megmondom, meglepett, és még jobban összezavart.


Szóval lehet, hogy csak egy nagyon fura, zavart figura vagy, de én inkább arra tippelek, hogy egy rejtélyes, túl sok szabadidővel rendelkező troll :)

2013. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Néha írsz érdekesnek tűnő dolgokat, csak az a baj, hogy igazából marhaság, amit írsz.
2013. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Antimod ***** válasza:
96%

Nyílt és őszinte leszek.

Néha nem tudlak hova rakni, az alapján, amit írsz.

Hol erős hinduizmust érzékelek az írásodból, hol nem. Sokszor kicsit töredékesnek, befejezetlennek érzem a gondolatmenetedet, mintha nem írnál le mindent, amit szerettél volna. Ettől függetlenül érdekesnek tartom őket, szívesen olvasom, van, amiben egyet is értek a néteiddel.

2013. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon érdekes, újszerű megközelítésed van. Mindenképpen hasznos ! Sokféle filozófia keretein belül gondolkoznak itt és így minden szegmens megtalálja az áltatala hasznosítható dolgot írásaidban. Maradj továbbra is !
2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is csípem, amiket írsz, csak néha elvesztem a fonalat, és be-becsipog a sületlenség-detektor is. Kicsit több a belső bölcsből, és semmi tanult maszlag, és tökély lesz nem csak nekünk, neked is.
2013. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén? Én speciel mindig érdeklődve olvasom amiket írsz de úgy a végkövetkeztetéseiddel vannak gondjaim átlagban. Értem én ezalatt hogy pl. hogy minden mögött a gonosz jelenlétét keresed. Ilyen egyszerűen nem lehet két részre osztani a dolgokat szerintem. Azért meglátszik hogy gondolkodsz mielőtt leírsz valamit és jó pont hogy nem kötekedsz másokkal és nem küldöd el az anyjukba ha nem értenek egyet veled. Mert ezen a fórumon ritkaszámba megy az ilyen.
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!