Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Egyáltalán ilyen létezik?

Mi ez? Egyáltalán ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Egyik nap nem volt olyan rég azthiszem szerdán ezen a héten vagy csütörtökön de inkább szerdán mikor felkeltem ugye 6:30 volt nem mentem suliba (az ok az hogy rosszul voltam de mindegy) és pont csütörtökre kell fényképet vinni mert ilyen nem tom tanárokkal megismerkedési gyülekezet volt biztos nektek is volt már ilyen és arra kellett volna. Végig néztem a képeket mikor kisebb nagyobb voltam és egy jó páron arc mosodik meg a képen. Ismeretlen arc fehér test, rémísztő alak... Ezt csak beképzeltem? Vagy mert én hiszek a szellemekben és szoktak velem olyan ügyek történni hogy ez meg az meg amaz...Nagyon félek amúgy ezektől mert egyébként sztem léteznek... Ez olyan mintha tőlem akarnának valamit? Alakokat is szoktam látni sokat...De ez mi mi volt ez? Azóta nem tok aludni rendesen mert ilyen alakokat látok. Mit csináljak??
2013. máj. 19. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Végig néztem a képeket mikor kisebb nagyobb voltam és egy jó páron arc mosodik meg a képen." Mivan??? :O Bocs, de te egy külföldi diák vagy, aki a google fordítóval tolmácsolta az irományát? Amúgy kb. világos mi a helyzet, de ha szépen, magyar nyelven írnád le (ami tudom, hogy a korosztályodnak nem az erőssége), akkor többet is lehetne ezzel kezdeni. Mellesleg fel tudnád tölteni, azt a képet? Úgy lehet könnyebb lenne megmondani, mi lehet a dolog mögött.
2013. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a szellem egy jótét lélek lehet, aki csak rá akar venni, hogy gyakrabban lapozgasd az alsós nyelvtan könyvet.
2013. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 10 éves meg alsós! 15 éves fiú vagyok. Gyorsan írtam de normális válaszokat ha lehet.
2013. máj. 19. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor töltsed fel a fényképet...
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DarkLantern ***** válasza:
Nézd meg a képeket többszor,kérdezd meg a környezeted (szülők, barátok) hogy látnak-e valami furcsát a képeken. Max bolondnak néznek, nem ügy.
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Jólvan mekkora kamu f@szság ez ember... Etesd az ilyenekkel a cigányokat... Esetleg ha feltöltenéd a képet vagy valami ha már mosódik az arc... Egyébként biztos valami elmebeteg vagy inkább menj el orvoshoz tudod 2013 van már tudnak segíteni...
2013. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jólvan elmegyek orvoshoz meglátjuk mit mond
2013. máj. 19. 18:59
 8/12 anonim válasza:
Szerintem is kamu az egész. Az előttem szólók már nem tudom hogy hányadszorra mondják, hogy ne nézz minket hülyének, és rakd fel a képet bizonyításként, és mindig kitérsz az ilyen kérések elől. Ha unatkozol, lehetőleg ne tegyél fel ilyen kamu sztorit, hanem olvass kicsit bele a nyelvtankönyvekbe.
2013. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na az lehet egyáltalán szégyen hogy nemtudom hogyan kell feltenni képet mert ezelőtt ilyennel nem foglalkoztam. Valaki elmagyarázza feltöltöm.
2013. máj. 20. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia :) [link] és ott.
2013. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!