Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tud segíteni? Azt...

Valaki tud segíteni? Azt hiszem, hogy egy szellem van a lakásomban.

Figyelt kérdés

Bent ücsörögtem a nappaliban, amikor egy tányér lebegni(!) kezdett kb 1-2 másodpercig. Utána leesett, de nem tört szét!

Másnap a tévét néztem, amikor váratlanul kikapcsolt. Egy kicsit ütögettem, ezután huzat lett a szobában, annak ellenére hogy be volt csukva az ablak. És ekkor bekapcsolt a tévé, és ugyanott tartott a film(dvd), ahol befejeződött!

Erre egy hétre, azaz ma az egyik lámpa imbolyogni kezdett a semmitől. Ezek mitől lehetnek? Talán szellemek? Vagy démonok? Segítsetek, mert nagyon félek!



2013. jún. 28. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem Lsd :D

bocsi de hülye vagy

2013. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem LSD-zek, se nem iszom, se semmi... De mégis... Lehet, hogy hallucinálok, és nem is hiszek a szellemekben, de akkor is elég ijesztő volt...
2013. jún. 28. 19:33
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
én velem régen az volt hogy mentem az utcán és egy csávó velem szembe jött, nézett kicsit félre billentett fejjel és a keze ilyen nem tudom mintha valami mozgott volna a bőre alatt o.O lol mondom ezmiez (de nagyon látszott ) és amikor elment mellettem nyomott egy fél morgást ... na mondom ez faca :D
2013. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem azt mondom ,hogy nemlétezhetnek szellemek,de a tànyér lebegést nemhiszem ,hogy nem csak halucináltad.1.vagyok :)
2013. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is van ilyen szoktam hozzá beszélni is "tudom hogy tudsz mindent ne szivass" akkor pár napig nem potyognak a dolgok...
2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
63%
Esetleg szenteltesd meg a házat egy pappal :)
2013. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
88%
Bár, ha van ötleted kinek a szelleme, egyszer ha egyedül vagy, elkezdhetsz beszélni is hozzá, pl. nem rég elhunyt nagymama szellemének: Kedves Nagyi! Ha te vagy az, kérlek ne ijesztgess, nagyon megrémítenek ezek a dolgok... stb stb. :) előző voltam .
2013. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem a Nagymama volt.Szerencsére még mindkettő él :)

Amúgy most is egyszer csak becsapódott az ablak a semmi miatt... Ekkor elkiáltottam hogy "Jaj, ne már, ne szivass még te is". És erre kinyílt az ablak...

2013. jún. 28. 20:19
 9/19 anonim válasza:
76%
Sajnálom, hogy így példálóztam, de így tudtam érhetően leírni, mire is célzok. :)
2013. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat :) Bár akit tud végleges megoldást az írjon légyszíves! :)
2013. jún. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!