Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az egyik barátnőm folyamatosan...

Titkosértelem kérdése:

Az egyik barátnőm folyamatosan észleli hogy ott vannak a szellemek a házukban. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
Például mindig hall kopogást az egyik sarokban ami fel is van véve videóra és még én is hallom valamint ez tegnap történt vele miután éppen készült lefeküdni éjfél tájt,és nyitva hagyta a szobaajtaját és a másik szobában lévő tévén vissza tükröződött a bejárati ajtó ahol egy alak állt,odament de már semmi sem volt ott.A barátnőm már retteg de nem mer szólni a szüleinek arról hogy látta a szellemet mert fél hogy a szellem meghallja és mérges lesz.Aludni se mer mert fél hogy ott van vele.Egyszerűen retteg.Valaki kérlek segítsen!!Mit tegyen?Hogy tudná elűzni a szellemet?Már spiritszut is akarnak hívni,de mindennap meghallja a kopogást és egyszerűen fél szólni kérlek valaki segítsen!! Nagyon fontos lenne ,köszönöm!
2013. júl. 1. 23:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%

Te jóóóóóó ég. Utolsó válaszoló.. normális vagy?! Azért, mondtam, csak hogy tudjátok, nem a naiv kislányok táborát erősítem az által, amit írtak rólam. A kérdésre válaszolj ha lehetne. Vagy az túl nagy luxus? Lehet leértékelni

/ a barátnő

2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Én semmit nem írtam rólad, (nem én írtam a tiniproblémát), és úgy gondolom, hogy a válaszom nem volt durva. Én azt írtam, amit gondolok, és ebbe bele lehet kötni, attól még így van.
2013. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
a kopogó szellem ijesztő tud lenni, de amint azt már előttem leírták, ártalmatlan. :) a barátnőd ne féljen, ha megérti, hogy miért van ott/került oda a szellem, akkor kapcsolatba is léphet vele, és akkor el fog menni :)
2013. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a PÁR értelmes válaszolóknak!:D a többiek meg nyugodjanak már le.xdd
2013. júl. 2. 22:08
 25/35 anonim ***** válasza:
Én vagyok a szentelt vìzes és gyertyás szellem üzö faraghatunk kicsit az árból egy Deák Ferencel és egy Szent Istvánal is el tudom üzni de a két Deákal hatásosabb ez az én személyes tapasztalatom 3 Deákal meg védö burkot teszek az egész ház köré.
2013. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Napkiraly ***** válasza:
videót esetleg láthatunk?
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
adj egy e-mail címet és küldök.:D
2013. júl. 3. 00:14
 28/35 Napkiraly ***** válasza:
youtube-ra töltsd fel hogy mindenki lássa
2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hogyha amúgy is halálos beteg vagy,akkor miért félsz egy szellemről? Egyáltalán milyen betegséged van ? És beszéltél már a szellemmel ? Hogy ment?
2013. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
24-es: leukémia, és hogyhogy miért félek tőle? ha te félsz valamitől, miért félsz? logika emberek,logika..
2013. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!