Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy mi vagy ki eza ''guggoló fantom''?

Figyelt kérdés
tegnap nézzegettem a válaszaimat és valaki ezt válaszolta:rákerestem erre a "the reke"-re, és a guggoló fantomnak is nevezett szörnyről adott ki képeket a google. ez állítólag egy létező szörny, még régen olvastam az újságban, hogy egy vadász éjszaka találkozott ezzel a lénnyel az erdőben. nem tudom mennyi igaz ebből, de én is szeretek hasonló történeteket olvasni, így még majd utána fogok nézni :)

2013. júl. 7. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Valószínű (sőt inkább biztos) nem létezik, de jó olvasnivalónak.

2013. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak egy rémálom. Az emberek nagy része fél a sötétben és próbál valami indokot találni.

Ha ilyen lény létezne már lett volna olyan aki elkapja (megöli).

2013. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ohh köszi abba a blogban vannak képek róla vagy tudnátok olyat amib nincs mer ezektöl szoktam parázni
2013. júl. 7. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a vadászok gyakran találkozhatnak az erdőben a guggolókkal.

De még gyakrabban a bokrokban hátrahagyott, barna...hmm...ektoplazmájukkal.

2013. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Parázol a képektől? Felesleges. Gondolj arra, hogy a lény nem létezik, és a szöveg csak arra van, hogy szórakozz kicsit, miközben olvasod. Az elején én is paráztam egy kicsit, főleg mert este 10-kor olvastam, koromsötét házban... de aztán leküzdöttem, mert ha figyelmesen olvasod, több buktató van a Niagara-vízeséses sztoriban (is például)...
2013. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AY-uT081I7w


Itt részletesebben a témáról, de én úgy gondolom, a videók csak szerkesztett videók, amiket itt lejátszottak.

2013. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Guggoló fantom: egy olyan szörny/ vagy emberi lény/ akinek folyton hasmenése van (vagy csak az inger van meg a sz*rásra) ezért guggol folyton..
2013. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:

íme egy kép róla:

[link]

2013. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utsó előtti:ez jó vót!
2013. júl. 8. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező itt egy sztori róla de nincsennek képek : www.right.xd/666/
2013. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!