Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy kis baleset történt. Mi...

Egy kis baleset történt. Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés
A kérdés nem sokat árul el, de itt most bővebben kifejtem a dolgokat: rokonoknál vagyunk Romániában tegnap óta, ahol ugyebár vannak farkasok. Elmentünk egy kisebb erdőbe gyümölcsöt szedni a fákról, amikor is belebotlottam egy olyan ösvénybe, ami tele volt száraz szénával és kisebb botokkal, amikből már kiálltak a "szálkák". Az egyikbe beleléptem és belement a szálka a bokámba. A bot ráadásul véres volt (Ha jól láttam, mert eléggé úgy nézett ki). Azt nem tudom, hogy állat vére lehetett e, de biztosan nem emberé vagy nem tudom. De ha farkas vére lehetett (mert megsebesültek vagy verekedtek, stb.), akkor mi történhet velem? Ha a szálka picit is véres volt, akkor van esélyem rá, hogy elkapjam azt a likantrópia nevű betegséget? Vagy vérfertőzést? Úristen, bele sem merek gondolni, hogy mi lehet belőle később... Segítsen valaki!

2013. júl. 21. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Románul beszélő farkasember leszel.
2013. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle. Főleg nem a rászárad vértől. :D
2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
És most félsz, hogy természetfeletti lénnyé változol? Ez egészség kategória...
2013. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem már most baj van az agyaddal, szóval ne aggódj, ennél rosszabb nem lesz a helyzet...
2013. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod,ha az kutya vére lenne, akkor ugatnál,de mivel farkas vére,így csak vonyítani fogsz... no meg üvölteni

Megnyugtattalak? Örülök.

2013. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Verfarkassa fogsz valtozni.. szerintem keresd fel Jorrvaskr-ben a Companionst ok szivesen testverukke fogadnak ha jol harcolsz. Drakula kastely fele ne menj, koztudottan a vampirok es a farkasemberek nem szeretik egymast.

Ezust ekszereket ne hordj magadon.

Remelem segitettem. ((:

2013. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

agyad el sorvad

és sajnos a folyamat végbe is ment nálad:(

2013. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 McEnroy ***** válasza:
Éjjelente figyeld a holdat..
2013. júl. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!