Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek a szellem (ek) ellen?

Sipos Csanád kérdése:

Mit tegyek a szellem (ek) ellen?

Figyelt kérdés
Nemtudom mióta vannak nállam szellemek de 6 éves koromban költöztem el a házból egy másikba 8 év múlva meg vissza ugyanoda és akkor egy pár nap múlva éreztem hogy piszkálnak pl recsegtetik a számítógép monitorját pöcögtetik lámpabúrát nagyon kicsit ide oda tolják az ajtót lent recsegtetik a bútorszekrnyeket és direkt lezsibbasztanak és nyomják össze a mellkhasomat gyengén. nemtudok mt tenni ellenük volt olyanhogy naponta csinálták ezt és voltolyan ogy fél hétig nem csináltak semmit.

2013. júl. 29. 17:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
2013. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
62%

"mellkhas"... Az mi???


De a legjobb amit tehetsz, hogy nem hiszel bennük, és akkor nem tapasztalsz ilyeneket... Én pl nem hiszek a szellemekben és nem is tapasztalok ilyeneket...


Ha mozog az ajtó, azt a szél mozgatja...

2013. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát nem tudom h mit lehetne velük tenni... először is próbáld meg kideríteni hogy miért vannak ott, mit akarnak? Mert általában van valami ok.. szóval először erre kéne fényt deríteni..:)
2013. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én hiszek is meg nem is a szellemekben, de velem is történt már hasonló. A lényeg az, hogy ne félj tőlük (könnyű ezt mondani mi?) , mert az bátorítja őket. A megoldás nagyon egyszerű, nem 100%-os de nekem bejött: gyujts gyertyákat, az elején főleg fehéret, de idővel, ha már nem érzékeled jelenlétüket szineseket, illatosakat is gyújthatsz. Kintről szedj egy marék füvet, tedd lezárható zacskóba és helyezd el a szobában azokra a területekre, ahol a leginkább észleled az aktivitásukat.
2013. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem látom a szellemeket csak érzem hogy járkálnak anyukám mondta nekem hogy csukott szemmel látja őket nagybátyám mondta hogy ő 4 et látott de elűzte őket ő mondta hogy füleljek a bb fülemmel hallhatom őket kérdeztem is őket semmi válasz csak csend és voltolyanhogy nem bezéltem csak a gondolatommal beszéltem és azt mondtam hogy haggyanak békén menjenek másra és anyukámra mentek és az arcára hörögtek sok órán keresztül.
2013. júl. 29. 18:59
 6/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hátha sikerül köszönöm a válaszokat
2013. júl. 29. 19:02
 7/15 Nemko77 ***** válasza:
Szia! Nagyon sok módszer hallottam már. Írországban ismerősömék nagyon sokszor észleltek hasonlót, mint amit írtál a mellkas nyomásról. Egyik ami náluk működött, bármilyen hülyén hangzik a taps. Ez a könnyebb megoldás. (nem feltétlen a két kezed, a combod, mellkasod, padló amire leér a kezed és csattan azon tapsolsz). A másik, amit javasoltak nekik a nevetés. Ezt nem tudni működik-e, mert ki a fene képes nevetgélni, mikor épp f*sik a szellemektől nem? A félelem egyébként tényleg nem jó, de egy kóválygó lélek nem "táplálkozik" ilyesmiből (ha igen az már nem szellem, gáz van). Vegyél erőt magadon és simán küld el őket. Mond meg nekik, hogy takarodjanak, te nem félsz tőlük - és tényleg ne félj. Hány olyat hallasz, hogy valakit megöltek a szellemek? 0... Tehát nagyon nem árthatnak, hajtsd el őket, keményen, magabiztosan!
2013. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pontosan miket csinálnak még a szellemek? Mert a monitor recsegtetés és a lámpabura pöcögtetése mind a hőtágulásból és zsugorodásból ered. Az ajtó ide oda tologatásáról nem tudok semmit, de a bútorok recsegtetése pedig a páratartalomfüggő térfogatváltozás eredménye.


A mellkasod összenyomása és a zsibbasztás pedig érrendszeri, vagy szívproblémára is utalhat. Esetleg amit # 1 javasolt: Lehet hogy szorongástól szenvedsz és azok okozzák ezeket a tüneteket... (Én is szoktam ilyen tüneteket észlelni, amit sajnos nálam a depresszióval kevert szorongás okoz)


Szellem nem tud ártani neked a fizikai síkon, maximum egy kicsit nyomasztó lehet a jelenléte. Esetleg ijesztget. Ahhoz, hogy a fizikai síkon manifesztálódjon egy lény, nagyon sok energiájára lenne szükség, ami a szellemeknek egyszerűen nincs.

2013. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tegyél jól látható helyre egy naptárt! Ha a szellem meglátja, hogy 2013-at írunk, rádöbben, hogy ez nem a középkor, és hogy ő tulajdonképpen nem is létezik.
2013. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegnap megint kezdték a szokásost + nem tudtam mozdulni pedig teljes erőmből akatam de aztán sikerült nagynehezen megmozdulnom és 1 szer hallottam az egyik szellemet össze-vissza beszélve elmenni
2013. júl. 30. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!