Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok az árnyék lényekről...

Mit tudtok az árnyék lényekről és fekete szeműekről? Van itt valaki, aki találkozott már velük?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam fekete szemű, mindig is sejtettem hogy sántikál valamiben...
2013. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kis vicces..... Úgy értettem hogy az egész szeme fekete
2013. aug. 11. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2013. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, egyszerűen urbanlegends.


Gondolom ezt a cikket olvastad, ha nem is ezen az oldalon, akkor máshol:

[link]


De érdekes, hogy soha semmilyen pontos név, dátum, pontos helyszín nincs megadva. Így olyan mintha csak ezt olvasnád " Egyszer Pisti ment Pesten és látta." Ennyi, se több se kevesebb.


Valamint látszik, hogy az ihlet részben a vámpír mítoszokból ered: nem mehetnek be engedély nélkül a házba.


Érdekes módon új beszámolók sincsenek.


Fekete szeme pedig bárkinek lehet, aki ismeri a kontaktlencsét.

2013. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor most itt van valaki, aki találkozott már hasonlóval.

Évekkel ezelőtt az üvegeshez mentem. Megálltam az üveges előtt és bementem, majd miután kijöttem a méretre vágatott üveglappal, azt betettem a hátsó csomagtartóba, majd beszálltam az autóba. Szinte azonnal nyílott az anyósülés felőli ajtó és egy vékony, 9-10 év körüli fekete szemű cigánygyerek szólt be, hogy beülhet-e. Még csak be sem hajolt az autóba. Rögtön rávágtam, hogy nem. Egy szót sem szólt, normálisan becsukta az ajtót, és felszívódott. Pont a fekete szeme miatt emlékszem rá. Ez nappal volt. Azt furcsálltam, hogy ha kéregetni akart, akkor miért nem azt kérdezte, hogy adok-e neki pénzt. Lehetett jól szituált családból származó is, de akkor meg minek akart volna beülni egy melós kocsiba?

2013. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
GeorgeAdamski: azért kemény ami abba a linkbe van.. legalábbis igy fél 12kor kicsit biztosan:D
2013. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó aludj láncfűrésszel, pár napja azzal alszom. xD Márt át vette a benzin szagot a pizsim. ><
2013. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó: :"D
2013. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Most miért? Ha egyszer össze fosom magamat éjjel. Valamit ölelni kell xD
2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jó igaaz:DD
2013. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!