Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam. Paranoiás...

Szellemet láttam. Paranoiás vagyok? A leírásban minden benne van!

Figyelt kérdés

Tegnap felkeltem 4:43-kor azt fogalmam nincs miért keltem fel de tuti hogy felébredtem mert kicsit leöntöttem magam és biztos vagyok benne hogy láttam egy fehér füstölgő 'felhőt' amire egyből azt hittem hogy szellem mire ráeszméltem volna addigra eltűnt. Elgondolkoztam hogy honnan jött volna füst vagy ez biztos nem szellem körbe világítottam a szobát a telefonommal de semmi furcsát nem találtam. Még aznap amikor felkeltem gondolkodtam rajta mi lehetett utána néztem. Furcsa dolgokat találtam, eddig akinek elmeséltem az nem hitt nekem azt mondta paranoiás vagyok stb. Egy lány hitt nekem a legjobb barátnőm aki pont aznap ő is látott egy fény villanást a furcsa az hogy ugyanaz történt velünk szinte ugyanakkor csak neki 3 óra körül történt elgondolkoztunk ezen a dolgon és nagyon meglepődtünk hogy 2-szer is megtörtént és mind a kétszer szinte ugyanabban az időpontban. Elgondolkodtunk hogy ez valamit jelenthet. Sok kérdésem van:

-Miért kelek fel hajnalban 2-3-4 óra környékén már pár hete?

-Léteznek szellemek?

-Mit jelenthet hogy mind a kettőnkkel megtörtént?

-Mit jelent hogy mind a kettőnkkel megtörtént ugyanakkor?

-Miért nem volt alakja a 'szellemnek'?

-Szellem volt?(leírást tudok róla adni)

-Mit akar tőlem?

-Eshet fizikailag/lelkileg tőle bajom?

-A szellem mit akart tőlem? Mármint miért jelent meg?

-Honnan lehet tudni hogy gonosz vagy nem?

-Megszállhat engem?

AKIK HÜLYESÉGEKET ÍRNAK MÁR MOST NE ÍRJANAK MERT NAGYON FÉLEK ÉS KOMOLYAN GONDOLOM NEM VICCELEK!



2013. aug. 15. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen.

Nem hinném hogy túl sokat.

Mert nem akarta...

Valószínű.

Derítsd ki.

Ha félsz tőle igen. ( növeli az erejét)

Csak te tudhatod.

Ha halálra rémiszt és folytatja talán "gonosz"..

Nem. Csak beleőrülhetsz a félelembe, ebbe abba.

2013. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ti értitek, hogy miért csak lányok, meg nők látnak szellemeket? Érdekes....
2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi bár lehet kihagytál egy két kérdést de köszi :)

Második nem nagyon segítettél!

2013. aug. 15. 22:02
 4/21 A kérdező kommentje:
Amugy meg férfiről/fiúról is hallottam már olyat hogy látott szellemet szóval ennyit erről..
2013. aug. 15. 22:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A "fényes" szellemek jó indulatúak általában, ne félj.
2013. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2.iknak ti értitek miért csak a nők szülnek gyereket?Érdekes.
2013. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alátámasztom fényes "jelenség" jó,sötét a nem.
2013. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagy változások előtt állsz,a fényes lény nem szellem,hanem segítő,a tevékenységét főként alvás során végzi,mikor te sem vagy teljesen a testedben még ha nem is tudsz róla.Ekkor kapcsolatban vagy vele,amire ébredés után nem fogsz emlékezni.
2013. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de egyikőtök keresztezi a másikat és nem tudom mi az igaz..
2013. aug. 16. 14:48
 10/21 anonim válasza:

-Miért kelek fel hajnalban 2-3-4 óra környékén már pár hete? Nem tudom,lehet a meleg vagy üzenni akarnak valamit.


-Léteznek szellemek? Igen léteznek,de nem úgy képzeld el hogy bántanak,ők csak az elhunyt embereknek a lelkei.


-Mit jelenthet hogy mind a kettőnkkel megtörtént? Valami fog történni mind a kettőtökkel közösen szerintem


-Mit jelent hogy mind a kettőnkkel megtörtént ugyanakkor? Az előbbiben leírtam.


-Miért nem volt alakja a 'szellemnek'? Nem minden szellem mutat alakot,van több formája is.

-Szellem volt?(leírást tudok róla adni) : Valószinűséggel az volt.


-Mit akar tőlem? Valamit üzenni állítólag.


-Eshet fizikailag/lelkileg tőle bajom? Nem eshet tőle semmi bajod sem,én lelkileg szoktam kicsit besokkolni ha ilyesmiket látok,ami elég gyakori.


-A szellem mit akart tőlem? Mármint miért jelent meg? Valamit akar üzenni vagy figyelmeztetni


-Honnan lehet tudni hogy gonosz vagy nem? Én szoktam érezni ha szellem van a légkörömben. Mintha figyelnének és hűvös fuvallat. Ha gonosz akkor lelökhet tárgyakat : pl a szobában ülsz és a konyhában le esik valami . Nekem szinte mindennap megtörténik egy más után többször is :( Ha jó akkor csak megmozgatja vagy mit tudjam én..


-Megszállhat engem? A szellem nem száll meg soha senkit, csak a démon tud,ami itt Magyarországon nem hiszem hogy van :)


Amúgy velem meg barátnőmmel is történt régebben még tél körül ilyesmi dolog, ha gondolod írj privit és leírom ha szeretnéd :)


Remélem tudtam segíteni valamit :) 14/L

2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!