Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak híres magyar vérfarkasok?

Vannak híres magyar vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Valahogy Magyarországon élő vérfarkas legendákat nem hallottam. Tud valaki? Olyan válaszoljon, aki komolyan tudja venni a kérésemet. Aki röhögni, meg trollkodni akar ne is írjon.
2013. aug. 21. 14:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
39%

Elmesélek valamit, nem tudom számít-e, bár nem legenda de tényleg megtörtént.

Kb 3 éve volt egy német juhászunk, akinek az apja farkas volt, szóval ilyen hibrid kutya. Szerda este volt, a kutya szokás szerint a folyosón a helyén feküdt, mi épp vacsoráztunk amikor bejött a konyhába, elkezdett ugatni majd morogni. Nem mertünk a közelébe menni, de apám odament hozzá, a kutya majdnem megharapta. Aztán apám próbálta csitítgatni majd Don (így hívták a kutyust) a bejárati ajtóhoz ment és ott kezdett nagyon mérgesen ugatni. Azt hittük valaki be akar törni ezért kiengedtük a kutyát aki elszaladt hátra az udvarba és nem jött vissza. Egész éjjel kerestük kint de semmi. Másnap reggel fél hat körül jött haza véresen. Nem az ő vére volt a bundáján, hanem valami másé. Apám körbejárta a falut, hogy hátha valakinek megfogta valami állatát, de senkinek nem tűnt el semmije. Következő éjjel minden nyugis volt de pénteken megint elkezdett este morogni meg az ajtónál ugatni. Nem akartuk kiengedni, de kezdett bepöccenni a kutya, egyre jobban morgott és támadni akart minket ezért apám megint kiengedte. Azonnal futott megint hátra, megint eltűnt. Másnap reggel sem jött haza.

Emlékszem, több mint fél évig kerestük a kutyát, de eltűnt.

Ami viszont furcsa volt, hogy az eltűnése után pár hónapig éjjelente vonyítást hallottunk a közeli erdőből, de a vadászok nem láttak kint farkast vagy kutyát, még csak mancsnyomokat sem.


Amit leírtam igaz sajnos. Nekem még ma is beleszakad a szívem a kutyába, mert 5 éves volt, velünk nőtt fel illetve pontosan az öcsémmel, mert akkor vettük a kutyát mikor öcsi született.

Fogalmam sincs, hogy mi lehetett ez, lehet, hogy valami állattal verekedett, aztán pénteken ismét és az állat győzött vagy nem tudom.

Azóta nem tartunk kutyát, anyám nem akar még egy ilyen "műsort".

Szóval Don lehet, hogy az volt, legalábbis sokáig ezt hittem.

2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Lupin Rozi 1734-1850 - egy francia bevándorlócsalád sarja, 22 évesen lett vérfsrkas. Gyerekeket ölt. Végül elkapták és ezüstőrt dobtak a szívébe. Somogy megyében volt a vadászterülete. Ismert alomja nincs.
2013. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első ez azért nem semmi sztori:/ Igen érdekes. Nem próbáltál utána járni soha mégis mi történt?
2013. aug. 21. 17:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Első, a kutyád kutya volt, semmit se oszt vagy szoroz h farkas leszármazott. A vérfarkasok néha megölik a kutyákat, gondolom mert megérzik őket.


Amúgy a Pécs melletti kis faluba se volt semmi amikor valami elrabolta egy idős pártól a medveölőjét, és megtalálták az közeli erdőben letépett fejjel a kutyát(ott is farkas vonyítást lehetett hallani).

2013. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Első vagyok. Tudom, hogy nem nagyon számít a farkas felmenő.

De próbáltam utána járni, környező falukba meg városokba érdeklődtünk, hirdettük, apuval sokáig a vadászokkal mentünk az erdőbe, de sehol semmi nyoma:S Még néha ma is várom, hogy reggel az ajtó előtt legyen, de már 3 éve..

2013. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen vérfarkas, vámpír v. hasonló teremtmény, amiben igazából nem hiszek.:) Csak a sztorikért rajongok:) De elég durva h élnek olyan emberek akik kutyákat csonkítanak pl.
2013. aug. 22. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
És a dementorokkal ? Velük mi van?
2013. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Első vagyok. Elfelejtettem mondani, hogy nézz Odaátot! Ha még nem láttad, akkor rajta. Biztosan tetszeni fog!:)
2013. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kiszel Tünde
2013. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Merl válasza:
szerintem hágrid is egy farkasember vagy egy nagy csöves
2013. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!