Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tenyleg leteznek angyalok es...

Tenyleg leteznek angyalok es szellemekk?!

Figyelt kérdés
Ha nem leteznek magyarazza mar meg nekem valaki mi volt az hogy valaki hatin csapott ejjel? Vagy le lokott az agyrol? Esetleg hogy valaki hozza ert a homlokomhoz? Vagy hogy sirtam es egy ules nyom volt a kanapen meletem? Vagy hogy ejjel 3-kor ki pakolt a sotetbeb a konyhaban? Anya is hallotta.neg beszeltuk is.mert hogy sotetben ejhel pakolni? Valoszinu..ha valakit erdekelnek meg ehhez hasonlo dolgok irjon:') nah de ezt magyarazzatok meg

2013. szept. 1. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Léteznek. Ez nem kérdés.
2013. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezt senki nem tudhatja, aki minden balf#ságot elhisz aszerint léteznek akik földhözragadtak azok szerint meg nem.
2013. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok volt a fű.
2013. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok tehén g*** hogy legeljek xd
2013. szept. 1. 16:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor a hernzó vagy lsd szállt a fejedbe. Vagz csak egyerüen sokat ittál.
2013. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg

m e k k

2013. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
és akkor? ti sose írtatok helytelenül valamit? szánalmasok vagytok...mi a f***mért kell lenézni az embert? ti zsák krumplik...
2013. szept. 1. 17:04
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen,biztos egy szellem volt!Kiitta a tejet a hűtőből,megette a pörköltet,aztán használta a retyótokat is és nem húzta le!Csupa endoplazmával meg szellemgenyóval nyomta tele!


Ha tippelnem kéne ez a nyelvtannácitábornok szelleme volt.Tanulj meg helyesen írni és nem fog kísérteni.

2013. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azért mert egy szót elrontottam?XDDDDDD csicska
2013. szept. 1. 17:29
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szót rontottál el. csicska
2013. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!